Popularny: 1900 odsłonInformacje7 lipca, 18:11,

Już w ten weekend Mavers zagra w Lucieniu na Biesiadzie Gostynińskiej

Już w ten weekend Mavers zagra w Lucieniu na Biesiadzie Gostynińskiej

Sezon imprezowy czas zacząć!

Już w najbliższą sobotę 9 lipca spotkajmy się wszyscy na placu gminnym w Lucieniu na wyjątkowej imprezie integracyjnej - Biesiadzie Gostynińskiej!Czeka na Państwa moc atrakcji! Organizatorzy zapewniają całkowicie darmową strefę zabaw dla najmłodszych, która będzie działać od 16.00 do 19.00. Poza tym w godzinach 16.00-18.00 przed sceną dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach. 

Ponadto na wszystkich będzie czekał darmowy poczęstunek. Będzie można skorzystać z różnych stoisk, m. in. Restauracji Lucienianka, Kół Gospodyń Wiejskich, Pasieka Masovia Paweł Szkopiński oraz wystawców z terenu powiatu gostynińskiego. Będzie można również zobaczyć sprzęt strażacki.

Koncertowa moc przebojów

 O godzinie 18.00 zaczniemy koncertem z rockową energią zespołu Wszyscy byliśmy Harcerzami. Następnie ok. 19.50 zaprezentuje się młodzieżowy zespół Affera (tak, tak, w Lucieniu będzie Affera) z największymi polskimi hitami. 
Ok. 21.00 rozgrzeje nas w tanecznych rytmach gwiazda wieczoru zespół MAVERS! A na koniec będziemy się bawić z naszymi dj' ami na Potańcówce pod gwiazdami do północy.

Wydarzenie jest współorganizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

autor/źródło: Zuzanna Baranowska-Lemmen

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Lls, 14 lipca
Zgadza sie Włodarz gostynina nic nie robi
Kozimińska, 7 lipca
Kumulacja wydarzeń kulturalnych w moim regionie. Aż trudno zdecydować , na co się zdecydować ????
Mieszkaniec, 7 lipca
Panie Burmistrz a u nas w mieście kto zagra? Już teraz nawet żałosnych przebierańców na Jakuba niema. Ale bida ???????????????? no kto? ????
Dodaj ogłoszenie