Popularny: 500 odsłonInformacje27 czerwca, 12:01,

Kino Siemowit wraca po epidemii. Co w repertuarze?

Kino Siemowit wraca po epidemii. Co w repertuarze?

Udostępnij 8
Sprawdź repertuar

Po 4-miesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, gostynińskie kino Siemowit zaprasza widzów na filmowe seanse. Już 10 lipca zostaną wyświetlone: komedia "Swingersi" oraz film animowany "Naprzód"."Jak już wiecie Kochani, Kino Siemowit wraca. W piątek 10 lipca będziecie mogli obejrzeć pierwsze seanse. Garść informacji:
- w okresie wakacyjnym będziemy wyświetlać seanse cztery dni w tygodniu i będą to: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek;
- postanowiliśmy obniżyć ceny biletów, za seanse weekendowe zapłacicie tyle, co za seanse w dniu powszednim ;
- niestety związany z epidemią COVID-19 wprowadzony przez rząd reżim sanitarny nadal obowiązuje, także w kinach, trzeba będzie więc dezynfekować dłonie, zachowywać odstęp i nosić maseczki;
- nie ma jeszcze wprawdzie premier nowych filmowych hitów, ale mamy dla Was kilka naprawdę fajnych propozycji - na pierwszy ogień idą SWINGERSI polska komedia) i NAPRZÓD (najnowsza animacja Disneya)."
- informuje kino Siemowit.

Swingersi - komedia
Grupa ludzi, niezadowolona z dotychczasowego życia erotycznego, przekona się, że trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu.

Naprzód - animacja
Dwóch braci próbuje sprowadzić na ziemię drugą połowę ciała swojego ojca, gdyż nieudane czary powodują, że pojawia się tylko od pasa w dół.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie