Popularny: 2200 odsłonInformacje9 grudnia 2019, 12:25,

Kolejne sukcesy tancerzy ze Szczawina na ogólnopolskich turniejach


Chluba naszego regionu

W sobotę (7 grudnia br.) w Sierpcu odbyło się Grand Prix Polski Ekstraklasa Federacji Tańca Sportowego 2019. Na tym prestiżowym turnieju UKS Pasję Szczawin Kościelny reprezentowały znana już wszystkim pary tancerzy Mikołaj Osmolak i Oliwa Kopeć oraz Arkadiusz Rozmarynowicz i Izabela Rozmarynowicz.Rywalizując z najlepszymi parami z całej Polski Oliwia i Mikołaj zdeklasowali rywali zajmując ostatecznie 2 miejsce na podium. Izabela i Arkadiusz wywalczyli 2. miejsce w kategorii 14-15 lat klasa taneczna F.

Mikołaj i Oliwia reprezentują UKS Pasję Szczawin Kościelny od 2011 r. odnosząc ogromne sukcesy w tańcu towarzyskim na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej ciężko trenując pod czujnym okiem swojej trenerki Pauliny Mrówczyńskiej. 

Równie pozytywnie miniony weekend zapamiętają Wiktoria Sitkiewicz oraz Kacper Maślankowski. Tancerze szczawińskiego klubu zajęli drugie miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa w kategorii Pow 15 D łacina. 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / Kinga Kopeć

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 9 grudnia 2019
Gratuluję sukcesów i życzę braku kontuzji i wszystkiego dobrego.
Dodaj ogłoszenie