Popularny: 900 odsłonInformacje7 września 2020, 07:24,

Komedia bez słów. Spektakl pantomimy przy MCK


Pogoda dopisała, humory również

W niedzielne popołudnie (6 września br.) na scenie plenerowej przy MCK odbyło się pierwsze wydarzenie realizowane w ramach projektu "Sztuka swobodnego przekazu".Zgromadzonych powitały: inicjatorka projektu Agnieszka Bartosiak ze Stowarzyszenia Art Energy oraz Aleksandra Milczarek dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie. Następnie zaprosiły na spektakl plenerowy pt. "Pan i Pani O." w wykonaniu Teatru Pantomimy Mimo.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne odsłony projektu "Sztuka swobodnego przekazu". 24 września (czwartek) o godzinie 17:00 grupa Sztukmistrze wystawi spektakl familijny pt.  "Zgubowisko". Na godzinę 19:00 zaplanowany jest Fire Show.

Zwieńczeniem projektu będzie koncert zespołu Blauka z charyzmatyczną Georginą Tarasiuk uczestniczką kultowej "Szansy na sukces", który odbędzie się 26 września o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie.

Zadanie współfinansowane ze środków z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Partnerem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie