Popularny: 1800 odsłonInformacje9 października, 07:32,

To już dziś! Koncert z okazji Powiatowych Dni Seniora. Andrzej Rybiński: Nie liczę godzin i lat

To już dziś! Koncert z okazji Powiatowych Dni Seniora. Andrzej Rybiński: Nie liczę godzin i lat

Mamy ogromny zaszczyt Państwa zaprosić na kolejne realizowane z wielką przyjemnością wydarzenie. Tym razem będzie to wspaniały koncert, wiecznie uśmiechniętego i dzielącego się nadzwyczajną ilością optymizmu zawartego w utworach - Andrzeja Rybińskiego.


Udostępnij 39
Wstęp wolny!


Koncert zorganizowany w związku z obchodzonymi Powiatowymi Dniami Seniora. Wstęp całkowicie darmowy. Zabierzcie Państwo swoich bliskich, dzieci, wnuki i spotkajmy się wspólnie na Zamku aby śpiewać razem z Andrzejem Rybińskim .
Do zobaczenia!
Agnieszka Korajczyk- SzyperskaRoman Augustyniak i Michał Bartosiak.

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Napisz komentarz

Artykuł partnerskiPopularny: 1200 odsłon8 października, 09:37,

Anielski odpoczynek czyli wycieczka w Tatry

Anielski odpoczynek czyli wycieczka w Tatry

Jesień, zimno, nowe obowiązki w pracy, początek uczelni. Dodatkowo jesteśmy senni i zaspani w oczekiwaniu na nadchodzącą zimę. A gdyby tak rzucić wszystko i spędzić weekend w pięknych polskich górach? Anielska Osada w Białce Tatrzańskiej jest tym, czego potrzebujecie!


Udostępnij
Tereny Białki Tatrzańskiej są doskonałym miejscem wypoczynku

Krajobraz Anielskiej Osady

Górskie tereny Białki Tatrzańskiej są od lat doskonałym miejscem wypoczynku dla tych, którzy są zmęczeni codzienną gonitwą i stresem. Piękny krajobraz, który umożliwia relaks i daje spokój to raj dla miłośników gór, którzy z dala od wielkomiejskiego smogu mogą swobodnie oddychać świeżym, górskim powietrzem. Do Anielskiej Osady prowadzi „droga królewska”. W okolicy jest ponadto wiele możliwości aktywnego wypoczynku dla miłośników sportów zimowych. Warto także rozważyć udanie się do Termy Bania, Bukovina lub Gorącego Potoku. W Anielskiej Osadzie można dodatkowo nabyć bilety wejściowe ze zniżkami i bez marnowania czasu na stanie w kolejkach do term.

Domki Białka Tatrzańska

Przytulne domki w Białce Tatrzańskiej czynią wyjazd wypoczynkowy przyjemnym, komfortowym, pozbawionym niedogodności. Od niemal roku Anielska Osada dysponuje trzema nowymi obiektami, które w najwyższym stopniu odpowiadają na potrzeby nawet bardzo wymagających gości. Domki w Białce Tatrzańskiej mają podwyższony standard. Są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty oraz liczne udogodnienia. Unikatowy podhalański charakter zamknięty w stylu wnętrz sprawia, że goście czują się tu absolutnie wyjątkowo. Dodatki z naturalnego kamienia i drewna, surowość, ale i elegancja to cechy charakteryzujące Anielską Osadę.

Dlaczego warto skusić się na weekend w górach?

Jest wiele argumentów. Z pewnością oderwanie się od nużącej codzienności, zmiana stylu życia choć na parę dni pozwala naładować baterie i z pełnią energii wkroczyć w kolejny etap rozwoju zawodowego czy naukowego. Przerwy są bowiem niezbędne i pozwalają ciału i umysłowi oderwać się choć na krótki czas od spraw życia codziennego. Dodatkowo środowisko górskie, czyste powietrze, spacery sprzyjają zdrowiu i są doskonałą alternatywą dla spędzania czasu przed komputerem czy w biurze. Góry to też wyjątkowe miejsce do przemyśleń, poznania siebie, ale i spędzenia wspaniałego czasu z bliskimi, na co zwykle brakuje czasu.

Tylko sobie wyobraź. Budzisz się, widzisz góry. Całą panoramę Tatr. Czujesz rześkość powietrza, oddychasz pełną piersią i nie musisz biec, martwić się, wstawać. Odpoczywasz. To jest anielski świat Białki Tatrzańskiej, w który możesz wkroczyć, kiedy tylko chcesz!

Więcej informacji na www.anielskaosada.com

autor/źródło: anielskaosada.com

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie