Popularny: 4200 odsłonInformacje15 października 2021, 10:10,

Koncert Janusza Laskowskiego z owacjami na stojąco


Artysta w trakcie 90-minutowego koncertu zaśpiewał największe przeboje ze swojej blisko 50-letniej kariery

W czwartek (14 października br.) w ramach Gostynińskich Dni Seniora odbył się koncert Janusza Laskowskiego zorganizowany przez Fundację Promocji i Rozwoju „Lepszy Gostynin” i Inicjatywę dla Gostynina.Zgromadzonych w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury powitali przewodnicząca stowarzyszenia Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz radny Powiatu Gostynińskiego Roman Augustyniak.

Po krótkim wstępie zaprosili na występ gwiazdy wieczoru Janusza Laskowskiego. Artysta w trakcie 90-minutowego koncertu zaśpiewał największe przeboje ze swojej blisko 50-letniej kariery. Nie zabrakło takich hitów jak: "Żółty jesienny liść", "Och, jak bardzo Cię kocham", "Beata z Albatrosa", "Świat nie wierzy łzom" czy "Kolorowe jarmarki".

Publiczność nagrodziła występ artysty gromkimi owacjami na stojąco.

Głównymi Partnerami wydarzenia byli Samorząd Województwa Mazowieckiego, Kaczmarek Electric, Agencja Ochrony VIPER, Sklep medyczny MED4ME.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Zenon, 26 października 2021
Osiołkowi psisowemu w żłoby dano,w jeden owies w drugi w siano.Osiołek psisowski jak to matołek się bardzo ucieszył.Teraz to ogonem zamiata i nas wszystkich,to we d..pie ma.
Dodaj ogłoszenie