1700 odsłonInformacje6 października 2016, 15:45,

Chłód w MCH niemiłym wspomnieniem. Dzisiaj ruszyło ogrzewanie w Starej Betoniarni


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Na terenie Miejskiego Centrum Handlowego „Stara Betoniarnia” odbyło się dzisiaj oficjalne uruchomienie ciepła w galerii handlowej.



Budowa instalacji centralnego ogrzewania była niezbędną inwestycją, która znacząco wpłynie na komfort najemców i klientów tego nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowego.

W trakcie prac, przeprowadzonych w okresie kwiecień – październik 2016 r., zużyto setki metrów rur, dziesiątki złączek i wykorzystano około 3000 litrów wody do finalnego wypełnienia instalacji.

Informacja o trwającej inwestycji do spółki z promocją 3x1, sprawiły, że zainteresowanie lokalami wzrosło. Dzięki temu Stara Betoniarnia może pochwalić się nowymi punktami handlowymi i usługowymi. Zakończenie inwestycji i uruchomienie ogrzewania ma sprawić, że takich punktów będzie regularnie przybywać.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: MCH Stara Betoniarnia

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie