Informacje15 maja, 09:30,

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn.: Segregujemy odpady,bo takie mamy zasady

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn.: Segregujemy odpady,bo takie mamy zasady

Udostępnij 4
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Szczawin Kościelny

Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dedykowanym dzieciom w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Szczawin Kościelny, wg poszczególnych kategorii wiekowych tj. I kategoria przedszkole, II kategoria klasa I-III, III kategoria klasa IV-VIII.Tematem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w zakresie jak prawidłowo segregować odpady. Pracę należy wykonać dowolną techniką plastyczną ( rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.). Format nie większy niż A3.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę. Termin oddania prac upływa 15 czerwca 2020 roku.

Wykonane prace będą przyjmowane w budynku Urzędu Gminy w Szczawinie Kościelnym(sekretariat). Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie. Wyniki zostaną także ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Szczawinie Kościelnym www.szczawin.pl/.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu do pobrania na stronie internetowej urzędu: KONKURS PLASTYCZNY - „SEGREGUJEMY ODPADY, BO TAKIE MAMY ZASADY”

 

 

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn. „SEGREGUJEMY ODPADY, BO TAKIE MAMY ZASADY” Konkurs plastyczny...

Opublikowany przez Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny Czwartek, 14 maja 2020

 

autor/źródło: ralf / Wójt Gminy Szczawin Kościelny

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie