Popularny: 1500 odsłonInformacje8 lutego, 14:30,

Konrad Szyperski: trzeba dokończyć przebudowę ulicy Nowej

Nowo wybrany członek Rady Nadzorczej Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Konrad Szyperski dopytuje o możliwości dokończenia 100-metrowego kawałka ulicy Nowej w Gostyninie.


Udostępnij 52
W ubiegłym roku we wrześniu otwarto zmodernizowany odcinek ulicy Nowej – około 170 metrów. Jednak bez remontu pozostał około 100-metrowy odcinek


Przypomnijmy, w ubiegłym roku we wrześniu otwarto zmodernizowany odcinek ulicy Nowej – około 170 metrów. Jednak bez remontu pozostał około 100 metrowy odcinek. Kierowcy korzystają jednak ze skrótu, który przyspiesza wyjazd od ulicy Wojska Polskiego w kierunku ulicy Czapskiego do obwodnicy miasta. Odcinek, który nie został dokończony, pozostaje w fatalnym stanie technicznym – wąski oraz dziurawy fragment drogi powoduje konieczność uważnej i powolnej jazdy.

- W związku z tym iż wielu mieszkańców oburzył fakt braku modernizacji części ulicy Nowej wystąpiłem do Burmistrza Miasta Gostynina jako Członek Rady Nadzorczej Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o udzielenie informacji na temat współpracy w tym zakresie.

Przeczytaj też: Walne zebranie GSM Gostynin: Rada zostaje. Konrad Szyperski dołączył do Rady Nadzorczej [ZDJĘCIA]

Jestem za tym i dołożę wszelkich starań aby jak najszybciej przeprowadzić remont niezmodernizowanego w 2018r odcinka ul. Nowej – zapowiedział wybrany pod koniec stycznia do Rady Nadzorczej GSM Konrad Szyperski.

Konrad Szyperski pyta między innymi w piśmie, jakie były powody niedokończenia modernizacji tego odcinka.
Pismo w tej sprawie wpłynęło 1 lutego 2019 r. do Urzędu Miasta, gdy otrzymamy odpowiedź, opublikujemy ją także za pośrednictwem naszego portalu.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec osiedla, 11 lutego
do Mieszkaniec. Jeżeli mieszkasz przy Nowej 1 lub 2 to masz motyw. Fakt jest niewygodnie, brudno i ciemno, ale to Wasza ulica na tym odcinku. Gdzie Wasz prezes TBS? Nie jestem zainteresowany tranzytem pod moimi oknami. Będę namawiał innych mieszkańców osiedla o ograniczenie przejazdu przez nasz PRYWATNY teren.
Mieszkaniec, 11 lutego
Po pierwsze do Mieszkaniec Osiedla- mieszkam na ul. Nowej od kilku ładnych lat i poza ciezarowkami wywozacymi śmieci, nigdy nie widziałem tam żadnej innej złamanej ciężarówki. Jako kierowca jestem zbulwersowany stanem wykonania remontu ul Nowej. Została naprawione paradoksalnie w najlepszej jej części oraz oświetlona tam gdzie te oświetlenie w jakimś stopniu już było. Zagrożeniem jest część przy 2 blokach jest ciemno, są dziury i brak chodnika. Cud że nikt nie został tam jeszcze potrącony ale przy obecnej infrastrukturze to tylko kwestia czasu. Zjeżdżają z wyremontowanego odcinka wpada się dosłownie w ciemną dziurę nic nie widząc. Czekam z niecierpliwością na dalsze działania w tym temacie. Tak trzymać spółdzielni jest potrzebny ktoś kto sam wychodzi z inicjatywą A nie czeka na wnioski.
Unnamed, 9 lutego
Konrad, a czy nie lepiej powoli się zabrać za inwestycje nawet małe, które będą dawały naszym mieszkańcom pracę? a nie jakieś chore sraże po 1000 zł miesięcznie? wolimy mieć małe patologiczne pijane rozećpane miasto ? czy prosperujące, z możliwościami bo takie mamy (kolej, tereny dla firm przewoźniczych, mamy dużo firm transportowych, tereny wypoczynkowe jak i turystyczne i wiele innych możliwości). Ruszmy wreszcie ten Gostynin!!!!
Popularny: 1500 odsłonInformacje8 lutego, 13:57,

Radni gminni ustalili program spotkań wyborczych rad sołeckich

Radni gminni ustalili program spotkań wyborczych rad sołeckich

Podczas styczniowych obrad sesji Rady Gminy, które odbyły sie 25 stycznia br. radni podjęli uchwałę w sprawie terminarza zebrań wyborczych.


Udostępnij 9
Pełen harmonogram w artykule

Przyjęta uchwała ustala terminy zebrań wyborczych sołtysów i rad sołeckich oraz przewodniczących zebrań.

Pełny harmonogram prezentujemy poniżej:

Przeczytaj też: Pierwsze posiedzenie Rady Gminy. Piotr Piotrowski Przewodniczącym [ZDJĘCIA]

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Edek, 9 lutego
A diet sobie znowu nie podniesli?

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie