Popularny: 1400 odsłon Informacje 8 lutego, 14:30,

Konrad Szyperski: trzeba dokończyć przebudowę ulicy Nowej

Nowo wybrany członek Rady Nadzorczej Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Konrad Szyperski dopytuje o możliwości dokończenia 100-metrowego kawałka ulicy Nowej w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 52
W ubiegłym roku we wrześniu otwarto zmodernizowany odcinek ulicy Nowej – około 170 metrów. Jednak bez remontu pozostał około 100-metrowy odcinek


Przypomnijmy, w ubiegłym roku we wrześniu otwarto zmodernizowany odcinek ulicy Nowej – około 170 metrów. Jednak bez remontu pozostał około 100 metrowy odcinek. Kierowcy korzystają jednak ze skrótu, który przyspiesza wyjazd od ulicy Wojska Polskiego w kierunku ulicy Czapskiego do obwodnicy miasta. Odcinek, który nie został dokończony, pozostaje w fatalnym stanie technicznym – wąski oraz dziurawy fragment drogi powoduje konieczność uważnej i powolnej jazdy.

- W związku z tym iż wielu mieszkańców oburzył fakt braku modernizacji części ulicy Nowej wystąpiłem do Burmistrza Miasta Gostynina jako Członek Rady Nadzorczej Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o udzielenie informacji na temat współpracy w tym zakresie.

Jestem za tym i dołożę wszelkich starań aby jak najszybciej przeprowadzić remont niezmodernizowanego w 2018r odcinka ul. Nowej – zapowiedział wybrany pod koniec stycznia do Rady Nadzorczej GSM Konrad Szyperski.

Konrad Szyperski pyta między innymi w piśmie, jakie były powody niedokończenia modernizacji tego odcinka.
Pismo w tej sprawie wpłynęło 1 lutego 2019 r. do Urzędu Miasta, gdy otrzymamy odpowiedź, opublikujemy ją także za pośrednictwem naszego portalu.


Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec osiedla, 11 lutego
do Mieszkaniec. Jeżeli mieszkasz przy Nowej 1 lub 2 to masz motyw. Fakt jest niewygodnie, brudno i ciemno, ale to Wasza ulica na tym odcinku. Gdzie Wasz prezes TBS? Nie jestem zainteresowany tranzytem pod moimi oknami. Będę namawiał innych mieszkańców osiedla o ograniczenie przejazdu przez nasz PRYWATNY teren.
Mieszkaniec, 11 lutego
Po pierwsze do Mieszkaniec Osiedla- mieszkam na ul. Nowej od kilku ładnych lat i poza ciezarowkami wywozacymi śmieci, nigdy nie widziałem tam żadnej innej złamanej ciężarówki. Jako kierowca jestem zbulwersowany stanem wykonania remontu ul Nowej. Została naprawione paradoksalnie w najlepszej jej części oraz oświetlona tam gdzie te oświetlenie w jakimś stopniu już było. Zagrożeniem jest część przy 2 blokach jest ciemno, są dziury i brak chodnika. Cud że nikt nie został tam jeszcze potrącony ale przy obecnej infrastrukturze to tylko kwestia czasu. Zjeżdżają z wyremontowanego odcinka wpada się dosłownie w ciemną dziurę nic nie widząc. Czekam z niecierpliwością na dalsze działania w tym temacie. Tak trzymać spółdzielni jest potrzebny ktoś kto sam wychodzi z inicjatywą A nie czeka na wnioski.
Unnamed, 9 lutego
Konrad, a czy nie lepiej powoli się zabrać za inwestycje nawet małe, które będą dawały naszym mieszkańcom pracę? a nie jakieś chore sraże po 1000 zł miesięcznie? wolimy mieć małe patologiczne pijane rozećpane miasto ? czy prosperujące, z możliwościami bo takie mamy (kolej, tereny dla firm przewoźniczych, mamy dużo firm transportowych, tereny wypoczynkowe jak i turystyczne i wiele innych możliwości). Ruszmy wreszcie ten Gostynin!!!!
Popularny: 1500 odsłon Informacje 8 lutego, 13:57,

Radni gminni ustalili program spotkań wyborczych rad sołeckich

Podczas styczniowych obrad sesji Rady Gminy, które odbyły sie 25 stycznia br. radni podjęli uchwałę w sprawie terminarza zebrań wyborczych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 9
Pełen harmonogram w artykule

Przyjęta uchwała ustala terminy zebrań wyborczych sołtysów i rad sołeckich oraz przewodniczących zebrań.

Pełny harmonogram prezentujemy poniżej:


Napisz komentarz

Komentarze

Edek, 9 lutego
A diet sobie znowu nie podniesli?
Dodaj ogłoszenie