Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 6700 razy)

Kradzież energii elektrycznej w MPK. Policja wszczęła dochodzenie


Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne Policja kradzież śledztwo

W wyniku nieprawidłowości wykrytych podczas kontroli w przepompowni ścieków podlegającej pod Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne gostynińska policja wszczęła śledztwo w sprawie kradzieży energii elektrycznej.


Wczytywanie zawartości...

Kontrola została przeprowadzona  w  środę (6 września br.) przez policjantów KPP w Gostyninie oraz pracowników Energa Operator SA oddział w Płocku i polegała na sprawdzeniu połączenia instalacji pomiarowo-rozliczeniowej w przepompowni ścieków w MPK.

„Dzień później, czyli 7 września wszczęto dochodzenie z art. 278 par.1 i par.5 kodeksu karnego w kierunku kradzieży energii elektrycznej. Dalsze czynności wykażą kto się dopuścił tego przestępstwa“ - poinformowała portal Dorota Słomkowska, rzecznik prasowy KPP w Gostyninie.

Nasza redakcja próbowała skontaktować się z prezesem spółki Władysławem Dziachanem, jednak usłyszeliśmy, że prezes jest dzisiaj niedostępny.

 


Tematy: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne Policja kradzież śledztwo

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij