Popularny: 700 odsłonInformacje16 maja, 15:06,

Kreatywna Jedynka


Udostępnij 10
Kto z nas nie marzy, aby w tym trudnym obecnie czasie, stać się choć na chwilę dziełem sztuki i być damą z obrazu słynnego malarza?

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie realizują, jak obecnie wszystkie szkoły w Polsce, naukę zdalną. Dla uczniów starszych, posiadających umiejętności informatyczne na bardziej zaawansowanym poziomie, wyjście poza ramy szkolne nie było trudnością, dlatego też bez większych problemów opanowali obsługę platformy edukacyjnej, za pomocą której, odbywa się obecnie nauka.Ci najbardziej potrzebujący otrzymali pomoc ze szkoły w postaci tabletów. Na uwagę i podziw zasługują jednak dzieci młodsze, które poprzez swoje prace wykonane właśnie podczas nauki zdalnej pokazały, że posiadają wiele talentów, które do tej pory były gdzieś skrywane. Uczniowie Jedynki swoimi pracami i pomysłowością zwrócili bowiem uwagę na to, że nauka na odległość wcale nie musi być nudna, a kreatywnością dorównują z pewnością najlepszym.

Kto z nas nie marzy bowiem o tym, aby w tym trudnym obecnie czasie, stać się choć na chwilę dziełem sztuki i być damą z obrazu słynnego malarza? A jeśli do tego dodać, że kilkuletnie dziecko wie, kim był Picasso, Monet czy Rembrandt to świadczy o poziomie i wielorakości zainteresowań, które szkoła w tych uczniach mimo aktualnie panujących przeszkód wyzwala. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Anna Pakulska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: SP1 Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie