Popularny: 1100 odsłonInformacje4 grudnia 2017,

Kreatywne warsztaty Startup w Gostyninie

W sobotę (2 grudnia br.) w Miejskim Centrum Handlowym odbyły się pierwsze darmowe warsztaty Startup.

Przewiń w dół aby czytać dalejSpotkanie podzielone było na dwie części wykładową i warsztatową. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się jak zacząć swój biznes, gdzie znaleźć dofinansowanie projektu czy po prostu uzyskali informacje jakie projekty mają szansę stać się innowacyjne oraz jak wykorzystać w tym celu Bussines Model Canvas w kontekście metod i narzędzi.

Wszystkie te elementy w znaczący sposób przybliżyły uczestnikom ścieżki poruszania się w gąszczu zasad biznesu, o których mówili trenerzy Małgorzata Gontarek i Kris Gontarek.


Napisz komentarz

Popularny: 900 odsłonInformacje4 grudnia 2017,

"Szlachetna paczka" w Gostyninie. Jeszcze 3 rodziny czekają na swoich darczyńców

"Szlachetna paczka" w Gostyninie. Jeszcze 3 rodziny czekają na swoich darczyńców

Wielkimi krokami nadchodzi finał "Szlachetnej paczki". Tegoroczna edycja akcji jest pierwszą do której przystąpił Gostynin. Rozdanie paczek nastąpi w najbliższy weekend (9-10 grudnia br.) w Miejskim Centrum Handlowym "Stara Betoniarnia".

Przewiń w dół aby czytać dalej


"Szlachetna paczka polega na tym, że darczyńca, może to być jedna osób lub grupa osób, wybiera z danego rejonu rodzinę której organizuje paczkę dopasowaną do trzeb określonych przez rodzinę podczas wywiadu z wolontariuszem" - informuje Paulina Stawicka lider Szlachetnej Paczki rejonu Gostynin.

Z rejonu Gostynina planowaną pomocą zostało objętych 26 rodzin. Jak poinformowała portal Paulina Stawicka, jeszcze 3 rodziny czekają na swoich darczyńców. Osoby, które chcą udzielić pomocy mogą to zrobić poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl.

Przypominamy, finał akcji w najbliższy weekend.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie