Informacje17 września, 00:24,

KS Mazovia Gostynin ogłasza nabór do drużyny

KS Mazovia Gostynin ogłasza nabór do drużyny

KS Mazovia Gostynin zaprasza dziewczęta oraz chłopców w wieku 10-16 lat do rozpoczęcia treningów piłki siatkowej.

Siatkarska przygoda rozpoczyna się od jednego małego kroku, jakim jest przyjście na swój pierwszy trening! Dzięki nam dzieci mogą zapoznać się z podstawami techniki siatkarskiej, nabędą większą sprawność fizyczną oraz przekonają się jak wiele satysfakcji i radości przynosi wspólne uprawianie sportu razem z kolegami oraz koleżankami z drużyny.Czas zrobić pierwszy krok, by to osiągnąć ! Serdecznie zapraszamy :)

Ten rok jest dla nas wyjątkowy, ponieważ treningi prowadzimy w ramach już trzech sekcji, które jednocześnie trenują na 3 oddzielnych sektorach:

1. Minisiatkówka - pierwsze kroki w siatkówce pod opieką Trenera Roberta Czerwińskiego dla dzieci w wieku 10-12 lat;

2. Sekcja Siatkówki Chłopców- zajęcia przeznaczone dla młodzieży szkolnej w wieku 13-16 lat, prowadzone przez Trenera Jacka Dutkiewicza;

3. Sekcja Siatkówki Dziewcząt- zajęcia przeznaczone dla młodzieży szkolnej w wieku 13-16 lat, prowadzone przez Trenera Kamila Jaworskiego.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu i obejmują zarówno ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, technikę odbić siatkarskich, jak i gry meczowe.

Poza opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej zapewniamy odzież treningową, dostęp do profesjonalnych akcesoriów treningowych, możliwość udziału w rozgrywkach ligowych oraz przyjazną atmosferę współpracy w grupie.

Miejsce: Hala Sportowa MOSiR Gostynin, ul. Kutnowska 7

Termin: Wtorki 17:00-19:00, Środy 17:00-19:00 

Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo albo telefonicznie

Kontakt:

e-mail: mazovia.gostynin@gmail.com

tel: 515 719 309

autor/źródło: KS Mazovia Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie