InformacjeGorący temat (3000 odsłon)

"Lepsze Jutro". Kolejne placówki Opiekuńczo–Wychowawcze już otwarte [ZDJĘCIA]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Joanna Banach EFOP

Dnia 1 października 2018 r. Europejska Fundacja na rzecz Osób Potrzebujących EFOP z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim z oddziałem w Ruszkowie k/Gostynina, otworzyła dwie kolejne Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze typu rodzinnego „Lepsze Jutro” w Kleniewie na zlecenie Powiatu Nowodworskiego oraz Placówkę „Horyzont” w Strzałkach na zlecenie Powiatu Gostynińskiego.


Fundacja EFOP od lat zajmuje się pieczą zastępczą na terenie Gminy Gostynin. Pierwszą Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą typu rodzinnego „Nowy Start” w Ruszkowie 10, Fundacja EFOP uruchomiła w 2010 r., następnie w 2014 r. kolejną Placówkę „Nasz Nowy Dom” w Ruszkowie 5. W każdej z Placówek mieszka po 8 dzieci w wieku 4 – 18 lat oraz wychowankowie w okresie usamodzielnienia. Pierwsze dzieci zamieszkają w nowych Domach w połowie października 2018 r.

Uroczystego otwarcia Domów, dokonali m.in.: Norbert Schweers – przewodniczący Zarządu Fundacji EFOP, Sigrid Jordan – Nimsch – członek Zarządu Fundacji EFOP, Joanna Bürger – pełnomocnik Zarządu Fundacji EFOP, Joanna Banach – dyrektor regionalny Fundacji EFOP  oraz inni zaproszeni goście.

Fundacja EFOP, pragnie wyrazić wdzięczność dla ludzi dobrego serca, którzy przyczynili się do pomyślnego uruchomienia Placówek, m.in. dla: Arkadiusza Wiśniewskiego z firmy HUSAR w Gostyninie, Przemka Korowaj oraz Beaty Ajdukiewicz z Centrum Giełdowego w Warszawie, Krzysztofa Ajdukiewicza z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Józefa Więckowskiego oraz Michała Bielskiego z wolontariuszami z ORLEN Eko w Płocku, Agaty oraz Pawła Tamborskich z Warszawy.

Tematy:Joanna BanachEFOP

Sprawdź też: Grill GostyninNaleśniki GostyninDiagnostyka komputerowa Gostynin

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Rolkarze Zwoleń Team zakończyli sezon w świetnym stylu [ZDJĘCIA+WYNIKI]
Rolkarze Zwoleń Team zakończyli sezon w świetnym stylu [ZDJĘCIA+WYNIKI]
Rolkarze Zwoleń Team zakończyli sezon w świetnym stylu [ZDJĘCIA+WYNIKI]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij