InformacjeGorący temat (3600 odsłon)

Lidl wycofuje niebezpieczny produkt ze sprzedaży. Jego użycie groziło eksplozją


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Lidl maszynka eksplozja

Sieć sklepów Lidl na swojej stronie internetowej wydała komunikat do swoich klientów w którym nawołuje do zwrotu wadliwego produktu, który był dostępny w ich sieci handlowej. Chodzi o maszynkę do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową. Jej używanie stwarza zagrożenie pożaru oraz eksplozji.


Poniżej treść komunikatu:

Soest, 23. marca 2018 roku. Firma TARGA GmbH w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z  rynku produkt „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia).
Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich.

W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia.Przedmiotowy produkt sprzedawany był w sklepach Lidl w Polsce od 14.12.2017. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Wycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia). Pozostałe artykuły marki „Silvercrest”, a zwłaszcza inne produkty firmy TARGA GmbH, nie są objęte wycofaniem.
TARGA GmbH przeprasza nabywców wspomnianego artykułu za powstałe niedogodności.

Tematy:Lidlmaszynkaeksplozja

Sprawdź też: Mechanika samochodowa GostyninWulkanizacja GostyninLakiernik Gostynin

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Auto toczyło się po drodze bez kierowcy. Policjant zablokował je własnym ciałem
Auto toczyło się po drodze bez kierowcy. Policjant zablokował je własnym ciałem
Auto toczyło się po drodze bez kierowcy. Policjant zablokował je własnym ciałem

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij