Popularny: 4000 odsłonInformacje23 kwietnia, 13:19,

Lody poszukiwane. Gdzie kupić lody Ekipy?

Lody poszukiwane. Gdzie kupić lody Ekipy?

Lody Ekipa to hit wiosny 2021 r.

W sklepach brakuje już produktów sygnowanych przez popularnych polskich youtuberów - m.in. EKIPĘ i Friza. Lody są masowo wykupywane. Gdzie można je dostać w Gostyninie?Lody Ekipa, które wyprodukowane zostały przez firmę Koral, a sygnowane są przez Friza i innych polskich youtuberów, z automatu stały się wielkim hitem sprzedażowym. Owocowe lody rozchodzą się jak świeże bułeczki a znalezienie ich w sklepach jest niemalże niemożliwe, gdyż od razu po dostawie znajdują się chętni, by skosztować tego produktu.

Dzieci i rodzice choć sezon na lody jeszcze dobrze się nie rozpoczął, ruszyli do sklepów na poszukiwania. Efekt - niemalże zerowa dostępność lodów.

- Lody Ekipa schodzą u nas bardzo szybko, rano przywożą karton i po chwili jest już sprzedany - mówi nam kasjerka z gostynińskiego sklepu - Nie spodziewaliśmy się, że w kwietniu będzie taki popyt na lody. Ale dotyczy to głównie tych lodów, inne nie sprzedają się tak dobrze.

-Hurtownie nie chcąc nam sprzedać tylko tych lodów, kupując karton lodów Ekipy musimy dodatkowo zakupić kilka kartonów innych lodów – mówi właścicielka sklepu spożywczego z okolic Gostynina.

"Jedna partia tych lodów schodzi nam w maksymalnie 2-3 godziny. Momentalnie wykupują je dzieci z całego osiedla" - usłyszeliśmy w gostynińskim "Barze Marian" przy ulicy Polnej. 

To jeszcze nie koniec lodowego szaleństwa. W serwisach aukcyjnych pojawiły się oferty sprzedaży... papierków po lodach Ekipa. Ceny - od kilkuset złotych do - uwaga! - kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Od niedawna lody są dostarczane do Biedronki i Netto, dzisiaj jednak były w tych marketach niedostępne. Od poniedziałku lody mają trafić do Lidla.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Jkj, 27 kwietnia
Ludzie przestaną kupować te lody za kilka miesięcy.
anon, 23 kwietnia
świat zmierza w złym kierunku
Dodaj ogłoszenie