Popularny: 1600 odsłonInformacje12 marca,

Maciej Małecki zdymisjonowany

Maciej Małecki zdymisjonowany

Często w ostatnim czasie goszczący w Gostyninie i pokazujący się przy burmistrzu Pawle Kalinowskim poseł Maciej Małecki w dniu dzisiejszym został zdymisjonowany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

Przewiń w dół aby czytać dalejMaciej Małecki pełniący od 2017 roku funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów znalazł się na liście wśród kilkunastu zdymisjonowanych wiceministrów, która w dniu dzisiejszym została zaprezentowana podczas konferencji premiera Mateusza Morawieckiego.


Napisz komentarz

gostyniak, 14 marca
A było się z burmistrzem Kalinowskim nie zadawać!
Natalia, 13 marca
PIS ma starą praktykę awansowania chociażby na kilka tygodni kolejnych swoich aktywistów - "poprawia" im CV i zapewnia dochody, na które normalnie pracowaliby latami. W ten sam sposób, za poprzednich ich rządów, posłem na 3 miesiące został gostynianin Marek Piotrowicz. Dmucha się w balonik, po cichu nadyma etaty, żeby za miesiąc hucznie ogłaszać redukcję władzy dopiero co rozdętej!!!! To kpina z obywateli.
Popularny: 1100 odsłonInformacje12 marca,

Brak aktywności nowotworu u Weroniki Pytel

Brak aktywności nowotworu u Weroniki Pytel

Cudowne informacje napłynęły od walczącej z nowotworem małej Weroniki Pytel. Piątkowe wyniki morfologii wykazały, że poziom ketacholaminy jest w normie, co oznacza brak aktywności nowotworu.

Przewiń w dół aby czytać dalej


"Szpik i kości czyste! Pokonamy potwora!!! Damy radę! Bądźcie z nami bo dajecie nam niesamowitego powera" - piszą uradowani rodzice.

Priorytetem na najbliższe dla dziewczynki będzie nabranie sił oraz zwiększenie poziomu płytek krwi przed dalszym etapem leczenia, który rozpocznie się następny poniedziałek. Jak informują rodzice Weroniki radioterapia potrwa 3 tygodnie.


Napisz komentarz

Prywatne, 13 marca
Super nowina buziaki dla Werci

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie