Popularny: 2400 odsłonInformacje13 stycznia, 20:17,

Mamy rekord! Gostyniński wynik WOŚP w czołówce regionu

Mamy rekord! Gostyniński wynik WOŚP w czołówce regionu

Udostępnij 796
Padł kolejny rekord, i to jaki!

Niewiarygodne jak fantastycznie reagują mieszkańcy Gostynina na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej wolontariuszy. Tegoroczny Finał przyniósł niespodziewany wynik, który przebił najśmielsze oczekiwania organizatorów „orkiestrowego grania.”Padł kolejny rekord i to jaki - 92 423,86 zł.

Cudownie jest być z ludźmi, którzy czują podobną energię i chcą się nią podzielić z innymi. „Wszystkie ręce na pokład” to hasło, które doskonale opisuje ostatnie działanie przy organizacji Orkiestry - dziękujemy Wszystkim gorącym sercom za obecność podczas tegorocznego 28. Finału WOŚP.

Gostynińska cegiełka dla diagnostyki i leczenia w dziecięcej medycynie zabiegowej jest wyjątkowo cenna. Rokrocznie powiększa się załoga gostynińskiego wośpowego „zamieszania” i już w tej chwili chcielibyśmy zaprosić do wspólnego grania w przyszłym roku. Siema!!!

Agnieszka Bartosiak
Szef Sztabu w Gostyninie

autor/źródło: Agnieszka Bartosiak

Napisz komentarz

Komentarze

Emerytka, 15 stycznia
Tak trzymać dalej :) Jesteście super Wyniki widać w dobrym sercu i chęci do pracy.
U3W obserwator., 14 stycznia
Takie są wyniki jeżeli organizator /ka/ zna się na tym co robi, jest profesjonalistką, jest pełna zapału do pracy. Ludzie to widzą i doceniają. WOŚP jest największą imprezą w Gostyninie, nie Jarmark św. Jakuba pomimo dużych kosztów.
wróciłem, 14 stycznia
Gratulacje. Dobra wiadomość na początek roku. Oby to był zwiastun lepszego jutra dla naszego miasta.
Dodaj ogłoszenie