Informacje16 stycznia, 17:20,

Marco Bocchino w Gostyninie. Zapraszamy na koncert

Marco Bocchino w Gostyninie. Zapraszamy na koncert


Samorząd Województwa Mazowieckiego, Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina i Pozytywny Gostynin zapraszają na wieczór z włoską muzyką w wykonaniu Włocha Marco Bocchino.W czasie koncertu z okazji dnia babci i dziadka usłyszymy m.in Bella Ciao, Ti amo czy Italiano. Koncert odbędzie się 25 stycznia tj. czwartek, o godzinie 19:00 w Zamku Gostynińskim. Wstęp od godziny 18:00.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Marco Bocchino - muzyk pochodzi z pięknej Toskanii. Pisze i śpiewa głównie po włosku, ale też po polsku. W 2009 r wystąpił w polskich preselekcjach festiwalu Eurowizja. W ubiegłym roku po raz pierwszy gościł w Gostyninie i zachwycił swoją osobą gostynińską publiczność.

Utwór własnej kompozycji i autorstwa „All my life” wykonał z aktorką Aleksandrą Szwed. Zdobyli drugie miejsce. W 2020 roku Marco był gwiazdą "Wakacyjnej Trasy Dwójki", niedawno występował na zakopiańskiej scenie w czasie Sylwestra Marzeń. Marco od lat z wielkim powodzeniem koncertuje na dużych i kameralnych imprezach w całej Polsce, dając roztańczonej publiczności swoją energię, radość i świetną włoską muzykę.

Wstęp bezpłatny. Obowiązują wejściówki. Ilość miejsc siedzących i stojących ograniczona.

Informacje o rezerwacji bezpłatnych wejściówek na stronie: www.inicjatywadlagostynina.pl

 

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie