Popularny: 4400 odsłonInformacje4 czerwca, 21:50,

Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 186

Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 186 [VIDEO]

Mazowsze. Wiadomości z regionu z dnia 4 czerwca 2021 roku

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania odcinka Mazowsze. Wiadomości z regionu z dnia 4 czerwca 2021 roku.Boisko, lodowisko i kompleks sportowy w rejonie siedleckim

Za nami dzień dziecka dlatego zaczynamy wiadomościami, które na pewno ucieszą najmłodszych. Powstanie nowe boisko, lodowisko i kompleks sportowo-rekreacyjny. To przedsięwzięcia w regionie siedleckim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji z budżetu Mazowsza wynosi ponad 13 mln zł.

Nowe inwestycje w radomskim

Przebudowa targowiska miejskiego w Pionkach i budowa remizy OSP oraz wykonanie pomiaru składu dymu z kominów w gminie Kowala – to inwestycje na terenie powiatu radomskiego, dofinansowane z instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

Nowoczesne muzeum miasta Radomia

Dobiegł końca remont kamienic Gąski i Esterki w Radomiu. Powstaje w tym miejscu za prawie 8 milionów Muzeum Miasta Radomia. Środki na ten cel przekazał samorząd województwa.

Pierwsze w regionie ciechanowskim centrum integracji

W Glinojecku powstanie Centrum Integracji Zawodowej i Społecznej. To pierwsza tego typu instytucja w powiecie ciechanowskim.

autor/źródło: Narew.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie