Informacje19 listopada, 21:38,

Mazowsze. Wiadomości z Regionu odc. 210

Mazowsze. Wiadomości z Regionu odc. 210

Mazowsze. Wiadomości z Regionu z dnia 19 listopada 2021 roku

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania odcinka Mazowsze. Wiadomości z Regionu z dnia 19 listopada 2021 rokuMłodzi medycy wciąż z szansą na stypendium

Jesteś studentem kierunku lekarskiego V lub VI roku. Chcesz otrzymywać przez 9 miesięcy stypendium w wysokości 2 tysięcy złotych? Zgłoś się do pilotażowego programu województwa mazowieckiego.

Zabytkowy budynek przy ulicy Fabrycznej 2 w Ciechanowie. Z opuszczonego i zaniedbanego stanie się lokalną perełką

Kolejne miejsce w Ciechanowie z opuszczonego i zaniedbanego stanie się lokalną perełką. A chodzi o zabytkowy budynek przy ulicy Fabrycznej 2. Remont pochłonie 4 miliony złotych. Blisko 2 to wsparcie samorządu Mazowsza.

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Gocławiu zakończona. Jest dwa razy większa

Prace budowlane trwały dwa lata. Kosztowały blisko 8 milionów złotych. Chodzi o nowe skrzydło Szkoły Podstawowej w Gocławiu w gminie Pilawa. Placówka jest teraz niemal dwa razy większa.

Duże inwestycje w powiecie grójeckim

Kolejne inwestycje zrealizowane zostaną w powiecie grójeckim przy wsparciu Województwa Mazowieckiego. Pomoc otrzymały placówki medyczne, powstają także miejsca rekreacji. Teraz przyszła kolej na kolej, a dokładnie rewitalizację dawnego dworca kolei wąskotorowej.

Ponad 2,5 miliona dla powiatu sokołowskiego

Rozbudowa budynku Zespołu Oświatowego w Nowej Wsi oraz przebudowa drogi gminnej Gródek-Teofilówka to zadania, które już niebawem zostaną zrealizowane w powiecie sokołowskim. Na wsparcie mogą liczyć także strażacy-ochotnicy. Pomoże samorząd województwa mazowieckiego.

autor/źródło: Narew.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie