800 odsłonInformacje3 sierpnia 2024, 16:26,

Mazur Gostynin kończy przygotowania porażką

Mazur Gostynin kończy przygotowania porażką

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W ostatnim meczu kontrolnym przed startem nowego sezonu Decathlon V ligi, Mazur Gostynin uległ na wyjeździe Wkrze Żuromin 1:2. Spotkanie odbyło się w sobotę, 2 sierpnia.



Jedyną bramkę dla gostynińskiej drużyny zdobył Piotr Szulczewski, który w 39. minucie meczu precyzyjnie wykonał rzut wolny z odległości 17 metrów. Niestety, ten gol nie wystarczył do uzyskania korzystnego wyniku.

Sobotnia porażka zamyka okres przygotowawczy Mazura, w którym drużyna rozegrała łącznie cztery sparingi. Bilans tych spotkań nie napawa optymizmem - jedna wygrana przy trzech porażkach.

Teraz przed zespołem z Gostynina najważniejsze wyzwanie - start rozgrywek ligowych. Inauguracyjne spotkanie nowego sezonu Decathlon V ligi odbędzie się już za tydzień, 10 sierpnia. Mazur podejmie wówczas na własnym boisku Huragan Wołomin.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie