Informacje11 września 2022, 15:55,

Mazur po trzech meczach z kompletem punktów

Mazur po 3 kolejkach z kompletem 9 punktów jest na 3 miejscu

W 3 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin wygrali w niedzielę, 11 września w Staroźrebach z beniaminkiem GKS-em Góra 2:0.

Faworyt meczu, czyli nasz Mazur, od początku spotkania atakował na bramkę i szybko, w 19 minucie objął prowadzenie. Przerzut Piotra Szulczewskiego z własnej połowy do Michała Mateckiego w pole karne a tam nasz pomocnik dogrywa do niepilnowanego w polu karnym Eryka Przybylskiego i jest 1:0.

Do przerwy wynik powinien być wyższy, jednak zawodziła skuteczność. Dwie znakomite sytuacje zmarnował Michał Matecki.  Druga połowa nie była zbyt emocjonująca, dopiero w 89 minucie padła druga bramka, ponownie autorstwa Eryka Przybylskiego. Dogranie ponownie Michała Mateckiego a nasz napastnik z bliska dopełnia formalności.

Mazur po 3 kolejkach z kompletem 9 punktów jest na 3 miejscu, tylko lepszym bilansem nasz zespół wyprzedza Start Proboszczewice i Zryw Bielsk. Za tydzień nasz zespół na własnym boisku zagra ze Skrwą Łukomie.

GKS Góra - Mazur Gostynin 0:2

Bramki: 19' 89' Eryk Przybylski

GKS Góra: Mateusz Lewandowski - Mateusz Jankowski Jakub Piegat Adrian Więcław Hubert Pietrusiński Maciej Barciński Rafał Kijoch Jakub Gronczewski Jakub Śmigielski Filip Garlej, Kacper Woliński; trener: Dawid Kret, kierownik drużyny: Remigiusz Laskowski

Mazur: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski Piotr Dutkiewicz Kamil Augustyniak Mateusz Dobieński (90+2' Dawid Fafiński)  - Michał Matecki (90+2' Adam Dubielak) Dariusz Kurkowski Jan Rutkowski Bartłomiej Kapturowski  (63' Wiktor Smyczyński) Jakub Bugdał (82' Oliwier Olszanowski) Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Żółta kartka: Bugdał

autor/źródło: Piotr Mrówka