Informacje2 września 2021, 07:22,

Mecz do zapomnienia

Mecz do zapomnienia [VIDEO]

Po trzech meczach nasz zespół w tabeli jest na 10-tym miejscu

W 3 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej Mazur Gostynin przegrał w środę, 1 września 2021 r. na wyjeździe ze Spartą Mochowo 1:4.

Boisko w Mochowie nie należało do najlepszych, na jednej z połów boiska zalegała woda i było grząsko, a na całej płycie boiska liczne były ubytki i dziury. Na tym trudnym placu gry lepiej poradzili sobie gospodarze.

W pierwszej połowie było aż 4:0 dla Sparty. Błędy bramkarza Mazura i obrony wykorzystywali niemiłosiernie, dwie bramki padły po wrzutach z autu i wykończeniu strzałem głową przez piłkarzy z Mochowa.

W drugiej połowie, w przygniatającej przewadze oraz gry z przewagą liczbową (czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję Eryku Przybylskim obejrzał kapitan Sparty Michał Jagodziński) Mazur zdołał zdobyć tylko gola jak się okazało honorowego. W 80 minucie po wrzutce w pole karne zdobył go Bartosz Komorowski.

Po trzech meczach nasz zespół w tabeli jest na 10-tym miejscu.

W najbliższą sobotę, 4 września 2021 r. Mazur o g. 17:00 zagra ze Zrywem Bielsk.

Sparta Mochowo - Mazur Gostynin 4:1

bramki: 13' Michał Jagodziński, 35' 40' Jakub Turowski, 38' Rafał Krupiński - 80' Bartosz Komorowski

Sparta: Patryk Skierski -  Rafał Krupiński (85' Konrad Sobiecki), Tomasz Nowakowski, Adrian Konopka (85' Michał Krysiński), Daniel Sieciński (70' Bartosz Szczepański), Michał Jagodziński, Jakub Zawadzki (87' Bartosz Zawadzki), Norbert Zawadzki, Mateusz Woziwosiński, Bartosz Włodarski, Jakub Turowski (65' Patryk Folgier) ; trener: Sebastian Szczypecki

Mazur: Jakub Gapiński - Kamil Woźniak (50' Krystian Pawełkiewicz), Piotr Dutkiewicz, Kamil Augustyniak (80' Maciej Kowalski), Paweł Znyk - Michał Jędrzejczak, Dariusz Kurkowski (65' Wiktor Smyczyński), Maciej Gajewski (46' Eryk Wydrzyński), Michał Matecki - Bartosz Komorowski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

żółte kartki: Nowakowski - Dutkiewicz

czerwona kartka: 62' Jagodziński (faul)

autor/źródło: Piotr Mrówka