Popularny: 3600 odsłonInformacje15 kwietnia 2019, 11:04,

Miał pojechać do Niemiec. Ślad po nim zaginął

Miał pojechać do Niemiec. Ślad po nim zaginął

Udostępnij 86
Nie poinformował rodziny z kim i jakim środkiem lokomocji tam się udaje

Od dwóch tygodni trwają poszukiwania za zaginionym 28-letnim mieszkańcem Gostynina Grzegorzem Sikorskim.Mężczyzna 1 kwietnia br. około godziny 21 wyjechał z Gostynina do niemieckiego Drezna. Nie poinformował rodziny z kim i jakim środkiem lokomocji tam się udaje. Poinformował najbliższych tylko o kierunku swojej podróży.

Do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z bliskimi, a jego telefon jest wyłączony.

Grzegorz jest szczupłym mężczyzną, ma 170 cm wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy. Na nodze (łydka) ma tatuaż biomechanika. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną materiałową kurtkę , siwą bluzkę z kapturem , granatowe dżinsy, granatowe adidasy , od niedawna nosi okulary.

Osoby, które widziały Grzegorza, lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z policja.

autor/źródło: ralf / Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 15 kwietnia 2019
Ludzie nie liczą się z uczuciami drugiego człowieka. Rodzina pewnie nie śpi po nocach z troski o tego młodego człowieka. Dziś ,gdzie bez wyjątku porywani są kobiety i chłopcy -obowiązkowo trzeba powiedzieć gdzie i jak się z wybieramy. Od kilku lat wyławiane są zwłoki ludzi z rzeki Warty i Odry. Ciągle jesteśmy zagrożeni. Czasy nie daj boże. Jednak kontakt z rodziną niezbędny. Życzę powrotu do domu w dobrym zdrowiu.
Dodaj ogłoszenie