Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje29 sierpnia, 08:55,

Michał Jędrzejczak z Gminy Gostynin uczestnikiem programu TVN7 "Hotel Paradise"

Michał Jędrzejczak z Gminy Gostynin uczestnikiem programu TVN7 "Hotel Paradise"
Michał Jędrzejczak, źródło foto: Golden Media Polska

Kto oglądal wczorajszy odcinek?

W poniedziałek (28 sierpnia br.) wystartowała nowa edycja “Hotel Paradise”. W siódmym sezonie programu telewizji TVN7 bierze udział mieszkaniec pochodzący z miejscowości Białe 23-letni Michał Jędrzejczak.Od najmłodszych lat największą pasją Michała jest sport i to właśnie z tą dziedziną postanowił związać swoje życie. Na co dzień studiuje na kierunku Sport i Wellness oraz pracuje w charakterze ratownika wodnego i trenera personalnego. Wolny czas wypełniają mu treningi na murawie, sporty wodne i nurkowanie. 

Michał jest przyzwoitym, godnym zaufania chłopakiem, o którym marzy każda mama dla swojej córki. Potrafi zachować spokój nawet w najbardziej nerwowej sytuacji. Niemal niemożliwe jest, by wyprowadzić go z równowagi. Jest wyjątkowo rodzinny i wrażliwy, czego nie okazuje przy pierwszym poznaniu. Wie, że te cechy mogą zostać wykorzystane przeciwko niemu. Stara się być życzliwy dla wszystkich i najpierw zrozumieć drugą osobę, a później wyciągać wnioski. Potrafi znaleźć wspólny język z każdym bez wyjątku. 

Na swoim koncie ma 3 dłuższe związki, a singlem jest od roku. Z perspektywy czasu wie, że nie był gotowy na poważną relację. Teraz jest już bardziej dojrzały i nie interesują go przygody na jedną noc. Marzy o oddanej żonie, domu na wsi i trójce dzieci. Jego ideał to temperamentna blondynka o naturalnej urodzie i niebieskich oczach. Wolałby, żeby jego wybranka była starsza od niego.

Co skłoniło go do wzięcia udziału w programie?

„Moja decyzja o wzięciu udziału w Hotelu Paradise była podyktowana chęcią przeżycia niesamowitej przygody. Liczyłem na to, że w programie poznam wyjątkowych ludzi i stworze prawdziwe relacje, które zostaną ze mną na lata” - mówi Michał Jędrzejczak.

Odcinki programu "Hotel Paradise" emitowane są od poniedziałku do piątku na antenie TVN7 o godzinie 20:00 oraz w Playerze. 

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

xxx-lucyfer, 30 sierpnia
Jak patrzę czasami na podobne programy, to tam są "na prawdę wyjątkowi ludzie"... ????
fakt, 30 sierpnia
Pomylił programy, takie zachcianki to tylko w "Rolnik szuka żony"
Dodaj ogłoszenie