Popularny: 2900 odsłonInformacje19 listopada, 07:06,

Międzyszkolne Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu


W zawodach wystartowało ponad 100 młodych miłośników pływania

W piątek (18 listopada br.) na pływalni miejskiej w Gostyninie rywalizowali w Międzyszkolnych Mistrzostwach Powiatu pływacy. Zawody zorganizował Gostyniński Szkolny Związek Sportowy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.



WYNIKI:

DYSTANS 25 METRÓW:

CHŁOPCY – ROCZNIK 2015:

1. Antoni Szmyt (SP 1) 30:12

2. Sebastian Kołodziejski (SP 3) 38:17

3. Jan Marciniak (SP 3) 42:50

4. Jan Oleszczuk (SP 3) 46:24

5. Jan Przybysławski (SP 5) 1:26:44

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2015:

1. Alicja Gostyńska (SP 3) 30:21

2. Agata Urbaniak (SP 5) 53:00

CHŁOPCY – ROCZNIK 2014:

1. Leon Augustyniak (SP 1) 25:48

2. Antoni Frydrysiak (SP 3) 28:86

3. Antoni Jędrzejewski (SP 1) 30:00

4. Gabriel Gościniak (SP 3) 30:57

5. Maciej Anyszka (SP 3) 31:83

6. Marcin Błaszkowski (SP 5) 33:07

7. Antoni Bembenista (SP 1) 36:77

8. Wojciech Więckowski (SP 5) 39:05

9. Dawid Rogacki (SP 3) 43:50

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2014:

1. Maja Rosiak (SP 5) 27:75

2. Alicja Nowogórska (SP 5) 30:20

3. Nela Ziębicka (SP 3) 30:35

4. Barbara Banach (SP 3) 30:42

5. Zuzanna Klimuk (SP 5) 31:96

6. Julia Pływacz (SP 5) 33:36

7. Adrianna Wilińska (SP 3) 36:36

8. Zofia Ostrowska (SP 5) 41:48

CHŁOPCY – ROCZNIK 2013:

1. Jan Augustyniak (SP 3) 20:02

2. Mikołaj Lewandowski (SP 5) 21:49

3. Jan Cyckiewicz (SP 3) 22:37

4. Marcel Sarzała (SP 5) 22:49

5. Antoni Kuciejczyk (SP 3) 27:50

6. Miłosz Zembski (SP 3) 28:90

7. Alan Kotowicz (SP 3) 31:93

8. Witold Kazimierczak (SP 5) 34:69

9. Mateusz Trojanowski (SP 3) 34:96

10. Michał Mularczyk (SP 5) 35:03

11. Marcel Ziółkowski (SP 1) 36:13

12. Piotr Małecki (SP 5) 39:77

13. Krzysztof Wesołowski (SP 1) 45:90

14. Karol Ngujens (SP 3) 1:08:95

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2013:

1. Hanna Stańczak (SP 3) 24:72

2. Iga Urbaniak (SP 5) 26:17

3. Nadia Kiełpińska (SP Emilianów) 27:01

4. Natalia Kieszkowska (SP 3) 29:85

5. Amelia Buława (SP 3) 30:47

6. Amelia Głowacka (SP 3) 31:03

7. Basia Brudnicka (SP 3) 32:37

8. Natalia Iwańska (SP 3) 34:58

9. Julia Wichrowska (SP 3) 44:96

CHŁOPCY – ROCZNIK 2012:

1. Szymon Lewandowski (SP 5) 18:39

2. Igor Pewniak (SP Trębki) 19:99

3. Piotr Tworus (SP 3) 22:74

4. Kornel Wróblewski (SP 3) 22:99

5. Adam Bernaciak (SP 3) 25:10

6. Piotr Kostuniak (SP 3) 30:90

7. Adam Gospodarowicz (SP 3) 1:10:61

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2012:

1. Lena Stasińska (SP 1) 27:66

2. Eliza Tyszkiewicz (SP Lucień) 27:79

3. Lena Misztal (SP 1) 27:66

4. Marcelina Zawadzka (SP 1) 31:24

5. Julia Jagoda (SP 1) 31:56

6. Oliwia Czarnecka (SP 1) 32:39

DYSTANS 50 METRÓW:

CHŁOPCY – ROCZNIK 2011:

1. Jakub Suwała (SP 3) 35:77

2. Borys Borkowski (SP 5) 37:74

3. Bartosz Walczak (SP 1) 39:45

4. Adam Krupski (SP 1) 40:87

5. Kacper Kaliński (SP 5) 46:89

6. Szymon Wojciechowski (SP 5) 47:14

7. Błażej Więckowski (SP 5) 51:24

8. Wiktor Przybylski (SP 5) 52:02

9. Adam Kondzielewski (SP 5) 57:36

10. Wiktor Chybicki (SP 5) 1:07:61

11. Jan Redełkiewicz (SP 5) 1:15:99

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2011:

1. Zuzanna Kijek (SP 5) 41:38

2. Iga Suwała (SP 3) 41:93

3. Lena Stańczak (SP 1) 42:35

4. Gabriela Matusiak (SP 3) 44:28

5. Wiktoria Michalska (SP Trębki) 52:20

6. Maria Zaręba (SP 1) 41:38

7. Zuzanna Koperska (SP 1) 1:25:15

CHŁOPCY – ROCZNIK 2010:

1. Jakub Rędzikowski (SP 3) 42:21

2. Michał Lewandowski (SP 3) 42:37

3. Marcel Rowiński (SP Emilianów) 45:85

4. Hubert Tyszkiewicz (SP 3) 48:81

5. Adam Piętka (SP 5) 49:82

6. Filip Syska (SP 3) 56:02

7. Kacper Domaniewski (SP 3) 56:13

8. Marcel Leliński (SP 5) 1:00:21

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2010:

1. Michalina Kosmalska (SP 1) 38:56

2. Oliwia Cichońska (SP 3) 42:96

3. Patrycja Wypych (SP 1) 43:38

4. Justyna Myzia (SP 3) 1:16:34

CHŁOPCY – ROCZNIK 2009:

1. Miłosz Fafiński (SP 3) 35:14

2. Jakub Majchrzak (SP 1) 36:17

3. Łukasz Suwała (SP 3) 38:20

4. Michał Anyszka (SP 3) 48:77

DZIEWCZĘTA – ROCZNIK 2009:

1. Julia Kryska (SP 3) 36:09

2. Zofia Stańczak (SP 3) 40:64

3. Maria Brudnicka (SP 3) 47:94

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Mama, 19 listopada
Brawa dla dzieci, dla Pana dyrektora Mosir i całej obsługi za organizację super zawodow
Dodaj ogłoszenie