Popularny: 1900 odsłonInformacje11 czerwca, 07:51,

Międzyszkolne zawody pływackie


W zawodach wystartowało ponad 100 uczestników

W piątek (10 czerwca br.) na basenie miejskim zostały zorganizowane miejskie zawody pływackie. Do zmagań przystąpiło ponad 100 uczestników.



Wyniki:

Dziewczęta:

Rocznik 2010 - 50 m

1. Patrycja Wypych - SP1

2. Oliwia Cichońska - SP3

3. Zofia Stańczak - SP1

4. Justyna Myzia - SP3

5. Oliwia Święcka - SP1

Rocznik 2011 - 25 m

1. Zuzanna Kijek - SP5

2. Iga Suwała - SP3

3. Lena Stańczak - SP1

4. Zuzanna Białek - SP1

5. Zuzanna Kaczor - SP5

6. Bronisława Kosińśka - SP3

7. Maria Zaręba - SP1

8. Zuzanna Koperska - SP1

Rocznik 2012 - 25 m

1. Lena Stasińska - SP1

2. Marcelina Zawadzka  - SP1

3. Julia Jagoda - SP1

4. Hanna Balcerzak

5. Oliwia Czarnecka - SP1

6. Lena Misztal - SP1

7. Milena Święcka - SP1

Rocznik 2013 - 25 m

1. Hanna Stańczak - SP3

2. Amelia Głowacka - SP3

3. Amelia Buława - SP3

4. Natalia Kieszkowska - SP3

5. Amelia Świątkowska - SP5

6. Natalia Iwańska - SP3

7. Emilia Nowicka - SP3

Rocznik 2014 - 25 m

1. Maja Rosiak

2. Barbara Banach - SP3

3. Alicja Nowogórska - SP5

4. Zuzanna Klimuk - SP5

5. Pola Serwa - SP5

6. Wiktoria Petz - SP1

Chłopcy:

Rocznik 2007 - 50 m

1. Dawid Fafiński - SP3

2. Oliwier Szymaniak - SP1

3. Adam Fidrysiak - SP1

Rocznik 2008 - 50 m

1. Szymon Markus

Rocznik 2009 - 50 m

1. Jakub Majchrzak - SP1

2. Łukasz Suwała

3. Szymon Kaźmierski

Rocznik 2010 - 50 m

1. Jakub Rędzikowski - SP3

2. Aleksander Petz - SP3

3. Bartłomiej Lewandowski - SP3

Rocznik 2011 - 25 m

1. Jakub Suwała - SP3

2. Borys Borkowski - SP5

3. Bartosz Walczak - SP1

4. Olaf Markus - SP3

5. Adam Krupski - SP1

6. Dawid Kujawa - SP3

7. Wiktor Przybylski - SP5

8. Szymon - Wojciechowski - SP5

9. Błażej Więckowski - SP5

10. Marcel Radecki - SP3

11. Maciej Rybiński - SP1

12. Wiktor Chybicki - SP5

13. Adam Twardowski - SP Lucień

14. James Devonshire - SP3

Rocznik 2012 - 25 m

1. Szymon Lewandowski - SP5

2. Igor Pewniak SP Trębki

3. Oliwier Wesołowski - SP Lucień

4. Piotr Tworus - SP3

5. Kornel Wróblewski - SP5

6. Adam Banaciak - SP3

7. Mikołaj Płaszaj - SP3

8. Aleksander Dan - SP Lucień

9. Szymon Michalak - SP Trębki

Rocznik 2013 - 25 m

1. Jan Augustyniak - SP3

2. Marcel Sarzała - SP5

3. Jan Cyckiewicz - SP3

4. Filip Magierski - SP Lucień

5. Mikołaj Lewandowski - SP5

6. Cyprian Kiełtyka - SP1

7. Tytus Tarka - SP1

8. Hubert Kujawa - SP3

9. Antoni Kuciejczyk - SP3

10. Miłosz Zembski - SP3

11. Antoni Michalak - SP Trębki

12. Michał Mularczyk - SP5.

13. Marcel Ziółkowski - SP1

14. Krzysztof Wesołowski - SP1

15. Piotr Małecki - SP5

Rocznik 2014 - 25 m

1. Ignacy Magierski - SP1

2. Gabriel Gościniak - SP3

3. Marcin Błaszkowski - SP5

4. Marcel Maiejewski - SP1

5. Szymon Kozłowski - SP5

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie