InformacjeGorący temat (600 odsłon)

Mieszkańcy skarżą się: znowu problemy z wodą na Zalesiu


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Zalesie woda Andrzej Nyckowski

Czy ktoś wreszcie mógłby zainteresować się sprawą wody na Zalesiu? Od kilku miesięcy są ciągłe problemy. Ciągle nie mamy wody albo woda nie jest zdatna do picia bo są bakterie, awaria za awarią, bez względu na to czy woda jest ze szpitala czy że Skrzan – pisze mieszkanka ulicy Zalesie w Gostyninie.


Przypomnijmy, problemy z wodą z początku października spowodowały, że mieszkańców tego osiedla podłączono do wodociągu gminnego. Wówczas to z powodu wykrycia bakterii grupy coli w jednej z próbek pobranych z wodociągu zakładowego, mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, zostały wywieszone informacje. Woda nie docierała bądź docierała w stanie niezdatnym do jakiegokolwiek użytku przez 3 dni. Utworzono wtedy punkt wody butelkowej, wodę do kranów w stanie pozwalającym do użytkowania przywrócono po 4 dniach.

O sprawie informowaliśmyKoniec problemów z wodą na Zalesiu

- Jak woda jest i jest dobra to często śmierdzi chlorem. W piątek nie było wody bo awaria ok ale do tej pory woda nie jest do użycia. Dzisiaj 4 dzień. A woda jak na zdjęciu. Na Zalesiu mieszka wiele małych dzieci. Ciągle trzeba jeździć po baniaki z wodą. To absurdalne że nikt się tym nie interesuje, nie ma żadnych informacji ze strony szpitala. I my jeszcze musimy za tą wodę płacić??? Niech ktoś rozwiąże ten problem ostatecznie – pisze Pani Marta.

Prezes Zakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej Zalesie Andrzej Nyckowski poinformował nasz portal, że rzeczywiście największe problemy z wodą zaistniały w ostatni weekend, jednak już dzisiaj woda w wodociągach po 3 dniach ma już odpowiednią jakość.

Tematy:ZalesiewodaAndrzej Nyckowski

Sprawdź też: Notariusz GostyninSerwis klimatyzacji GostyninFotograf Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Powinien być poprowadzony nowy odcinek rur Szpital- Zalesie bądź z jakiegoś innego miejsca, bo te problemy będą trwały wiecznie,ale na to jak pewnie zawsze nie ma kasy !!!

  • Woda w dalszym ciągu jest przebarwiona. Nie tak jak wcześniej ale spożywać jej i kąpać dziecka nie mam zamiaru. To już 6 dzień !!

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Podwójny tryumf zespołu ludowego ze Szczawina Kościelnego [ZDJĘCIA]
Podwójny tryumf zespołu ludowego ze Szczawina Kościelnego [ZDJĘCIA]
Podwójny tryumf zespołu ludowego ze Szczawina Kościelnego [ZDJĘCIA]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij