Popularny: 1600 odsłonInformacje28 stycznia, 17:02,

Minionki i Myszka Miki. Bajkowy bal karnawałowy na Zamku

Bal Karnawałowy to czas niezwykły, pełen wzruszeń i przeżyć dla wszystkich dzieci, dlatego jest tak długo przez nie wyczekiwany. Tak też było w piątek, 25 stycznia w Zamku Gostynińskim.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 44
Na balu świetnie bawiły się przedszkolaki oraz ich rodzice


Na pięknie udekorowanej kolorowymi balonami i serpentynami sali kolumnowej pojawili się najmłodsi mieszkańcy Gostynina w fantastycznych strojach. Dzieci i rodzice przebrani byli za bohaterów, postacie ze znanych bajek, m.in. można było zobaczyć: wróżki, królewny, czarownice, rycerzy, piratów, policjantów i zawodnika sumo … nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie urocze kostiumy.

Bal poprowadził Wodzirej i królewna Śnieżka w towarzystwie Minionka i Myszki Miki, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci, rodziców i zaproszonych gości do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych.

Gratulacje dla Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi „Akademia Przedszkolaka” w Gostyninie za doskonałą organizację i fantastyczną atmosferę podczas zabawy. Wspólny bal umożliwił gostynińskim pociechom i ich rodzicom spędzenie razem czasu, który przyniósł wszystkim uczestnikom wiele radości.

Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!!


Napisz komentarz

Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje28 stycznia, 15:54,

Korzystali z telefonu podczas kierowania autem. Zapłacą mandat

Korzystali z telefonu podczas kierowania autem. Zapłacą mandat

Na terenie naszego miasta i powiatu gostynińskiego w dniu 25 stycznia prowadzone były działania pn. ,,Telefony”. Głównym celem akcji było minimalizowanie zagrożeń w ruchu drogowym powodowanych przez kierujących, którzy w sposób niedozwolony korzystają z telefonu komórkowego podczas jazdy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 11
Policjanci skontrolowali kilkadziesiąt kierowców

Działania polegały na egzekwowaniu stosowania się kierujących do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku. Oderwanie wzroku od ,,drogi” powoduje, że w tym czasie przejeżdżamy nawet kilkadziesiąt metrów bez żadnej kontroli. Na takie zachowania nie może być przyzwolenia, dlatego że każdy z nas, bez względu na to, czy jest kierowcą, rowerzystą lub pieszym ma obowiązek czuć się bezpiecznie.

Podczas trwania działań, policjanci szczególną uwagę zwracali na kierujących pojazdami i obserwowaniu, czy stosują się do zakazu korzystania z telefonu wymagającego trzymania słuchawki w ręku podczas jazdy samochodem.

"Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 25  kierujących pojazdami – 2 osoby w niedozwolony sposób korzystały z telefonu komórkowego. Za złamanie przepisu kierujący zostali ukarani mandatem w wysokości 200 zł oraz pięcioma punktami karnymi" - informuje podkom. Dorota Słomkowska oficer prasowy gostynińskiej policji.

Pamiętajmy, że wysokość ewentualnego mandatu w zupełności wystarczy na zakup do naszego auta zestawu głośnomówiącego, który bez wątpienia zwiększy nasze bezpieczeństwo.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie