Popularny: 2000 odsłonInformacje28 września 2019, 13:06,

Mistrzostwa lekkoatletyczne liceów w Gostyninie


Udostępnij 31
Wśród chłopców drużynowo zwyciężyło GCE, wśród dziewcząt Zespół Szkół

W piątek, 27 września 2019 r. na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gostyniński Szkolny Związek Sportowy przy pomocy MOSiR-u zorganizował Licealiadę lekkoatletyczną – czyli Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce rocznika 2004 i starsi.



Wszystkie trzy gostynińskie szkoły średnie wystawiły swoich zawodników. Rywalizacja odbywała się w pchnięciu kulą, skoku w dal, biegu na 100, 400 i 800 metrów oraz sztafecie 4 x 100 metrów.

Zliczana była także klasyfikacja drużynowa. Poniżej wyniki:

Dziewczęta – pchnięcie kulą (3 kg)
1. Aleksandra Pasikowska (ZS) 9,29 m
2. Natalia Gazda (ZS) 9,18 m
3. Aleksandra Dobrzyńska (ZS) 7,92 m
4. Weronika Widzyńska (GCE) 7,80 m
5. Karina Ciechomska (ZS) 7,62 m
6. Katarzyna Zapałowska (LO) 7,39 m
7. Wiktoria Radzimirska (LO) 7,37 m
8. Magdalena Nowak (GCE) 7,15 m
9. Marta Ziółkowska (LO) 6,95 m
10. Patrycja Rutkowska (ZS) 6,27 m
11. Karolina Chmielewska (LO) 5,33 m

Chłopcy – pchnięcie kulą (5 kg)
1. Tomasz Halama (GCE) 11,43 m
2. Jakub Skonieczny (LO) 10,86 m
3. Szymon Kocanowski (GCE) 9,73 m
4. Kacper Stasiak (GCE) 9,80 m
5. Kacper Zieliński (GCE) 9,73 m
6. Michał Szymczak (ZS) 9,37 m
7. Wiktor Kołodziejski (LO) 9,27 m
8. Hubert Rozkosz (ZS) 9,24 m
9. Krystian Tomczak (ZS) 8,88 m
10. Marcin Krysztofiak (LO) 8,65 m
11. Kacper Lewandowski (LO) 8,56 m
12. Patryk Kwiatkowski (ZS) 8,38 m

Dziewczęta – skok w dal:
1. Wiktoria Serwach (ZS) 3,73 m
2. Paulina Keplin (GCE) 3,68 m
3. Małgorzata Matecka (LO) 3,54 m
4. Angelika Gajewska (ZS) 3,43 m
5. Patrycja Zaborowska (ZS) 3,38 m
6. Weronika Stańczyk (LO) 3,20 m
7. Agata Strosińska (GCE) 3,04 m
8. Katarzyna Stasińska (LO) 2,98 m
9. Kinga Łyzińska (LO) 2,78 m
10. Katarzyna Wawryn (GCE) 2,65 m
11. Klaudia Rybicka (ZS) 2,52 m

Chłopcy – skok w dal:
1. Mateusz Królikowski (GCE) 4,75 m
2. Maciej Dulski (LO) 3,62 m
3. Jakub Wieczorkowski (ZS) 4,65 m
4. Adrian Lewandowski (ZS) 4,64 m
5. Wojtek Wasiak (LO) 4,54 m
6. Patryk Królikowski (GCE) 4,51 m
7. Mateusz Markowski (GCE) 4,39 m
8. Konrad Bartosiewicz (ZS) 4,38 m
9. Eryk Liczkowski (ZS) 4,06 m
10. Dawid Lewicki (LO) 4,02 m
11. Dawid Kaszewski (LO) 3,62 m

Dziewczęta – 100 metrów:
1. Klaudia Jastrzębska (LO) 13:85
2. Martyna Szynkowska (GCE) 14:63
3. Wiktoria Iwańska (ZS) 14:79
4. Sandra Figiel (LO) 15:68
5. Maja Tomczak (ZS) 16:26
6. Oliwia Mikołajczyk (LO) 18:90
Odpadły w eliminacjach:
7. Magdalena Idziak (GCE) 16:38
8. Agata Stangreciak (GCE) 16:47
9. Weronika Paliwoda (GCE) 16:62
10. Daria Wudarczyk (ZS) 16:64
11. Zuzanna Leonarcik (LO) 18:11

Chłopcy – 100 metrów:
1. Bartłomiej Skonieczny (ZS) 12:04
2. Jakub Ledzion (GCE) 12:28
3. Adrian Ostrowski (GCE) 12:72
4. Adam Baranowski (ZS) 12:77
5. Krzysztof Lewandowski (GCE) 12:95
6. Hubert Świątkiewicz (LO) 12:99
Odpadli w eliminacjach:
7. Igor Chadaj (LO) 13:12
8. Tomasz Wąsik (ZS) 13:18
9. Gracjan Dyszkiewicz (LO) 13:54
10. Bartosz Skonieczny (GCE) 13:55
11. Filip Adamski (ZS) 13:94
12. Jakub Radzki (LO) 14:77

Dziewczeta – 400 metrów:
1. Wiktoria Borkowska (LO) 1:03:42
2. Marta Sikorska (GCE) 1:18:80
3. Aleksandra Grudzińska (GCE) 1:20:48
4. Natalia Grądziel (ZS) 1:22:04
5. Sylwia Gajewska (ZS) 1:24:32
6. Agata Barańska (ZS) 1:25:92
7. Maja Skibińska (LO) 1:27:15
8. Klaudia Józwik (ZS) 1:27:75
9. Marta Sikorska (GCE) 1:18:80
10. Joanna Mroczkowska (GCE) 1:28:85
11. Anna Szkudlarek (LO) 1:36:08

Chłopcy – 400 metrów:
1. Cezary Dylik (LO) 1:00:99
2. Damian Kraśkiewicz (ZS) 1:01:77
3. Mateusz Jaworski (LO) 1:04:46
4. Mateusz Fortuna (ZS) 1:04:54
5. Michał Olkiewicz (LO) 1:05:25
6. Jakub Tomczak (GCE) 1:05:46
7. Kamil Żołnowski (ZS) 1:05:86
8. Adrian Kaszewski (LO) 1:05:87
9. Norbert Kania (GCE) 1:07:95
10. Marcin Nowicki (GCE) 1:11:72
11. Adrian Sitkiewicz (GCE) 1:15:40

Dziewczęta – 800 metrów:
1. Natalia Kowalczyk (LO) 3:00:90
2. Aleksandra Brylska (LO) 3:01:91
3. Joanna Surmak (ZS) 3:05:85
4. Patrycja Halt (GCE) 3:08:77
5. Julia Asakowska (LO) 3:09:64
6. Zuzanna Ambroziak (ZS) 3:15:40
7. Natalia Ledzion (ZS) 3:17:00
8. Kinga Idziak (GCE) 3:17:01
9. Milena Pietrowicz (GCE) 3:21:94
10. Kamila Fortuna (ZS) 3:42:01
11. Karolina Sobka (GCE) 3:42:01

Chłopcy – 800 metrów:
1. Kamil Józwik (GCE) 2:23:67
2. Mateusz Gołębiewski (GCE) 2:25:38
3. Przemysław Lewandowski (ZS) 2:26:75
4. Paweł Znyk (ZS) 2:27:64
5. Rafał Szymczak (ZS) 2:35:06
6. Rafał Kryska (ZS) 2:31:23
7. Eryk Wydrzyński (GCE) 2:37:82
8. Adam Kosiński (GCE) 2:47:93

Dziewczęta - 4x100 metrów:
1. GCE 1:05:58
2. ZS 1:04:67
3. LO 1:05:58

Chłopcy – 4x100 metrów:
1. ZS 52:07
2. GCE 52:43
3. LO 58:34

Drużynowo-dziewczęta:
1. ZS
2. LO
3. GCE

Drużynowo – chłopcy:
1. GCE
2. ZS
3. LO

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie