Młodzi gostynińscy ping-pongiści zdominowali zawody w Sannikach
W piątek 24 marca 2017r w Szkole Podstawowej w Sannikach odbył się Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sanniki.
W zawodach wystartowały reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych z: Płocka, Gąbina. Osmolina, Słubic, Sannik oraz liczna reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.
Zawodnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe. Dla najlepszych organizatorzy ufundowali dyplomy, medale, statuetki oraz drobne upominki. W każdej kategorii wiekowej uczniowie gostynińskiej placówki stawali na podium. Sukcesy uczniów to zasługa ich rodziców, którzy dowożą i kibicują liczną grupą swoje pociechy podczas zawodów. Tak trzymać!
Wyniki uczniów SP3 Gostynin:
Kategoria skrzat:
Dziewczęta
1. Antonina Osmolak
2. Małgorzata Cichońska
Chłopcy
2. Mikołaj Antonowicz
4. Franciszek Brzozowski
5. Piotr Farys
Kategoria żak:
Dziewczęta
1. Iga Rozkosz
3. Paulina Rusak
Chłopcy
3. Kamil Rusak
Kategoria młodzik:
Dziewczęta
1. Maja Pawłowska
2. Maja Rozkosz
4. Nela Boratowska
Chłopcy
1. Bartosz Naczmański
2. Michał Reńda
5. Oliwier Urbański
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!