2400 odsłon Informacje 28 marca 2017, 11:26,

Młodzi gostynińscy ping-pongiści zdominowali zawody w Sannikach


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W piątek 24 marca 2017r w Szkole Podstawowej w Sannikach odbył się Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sanniki.



W zawodach wystartowały reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych z: Płocka, Gąbina. Osmolina, Słubic, Sannik oraz liczna reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

Zawodnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe. Dla najlepszych organizatorzy ufundowali dyplomy, medale, statuetki oraz drobne upominki. W każdej kategorii wiekowej uczniowie gostynińskiej placówki stawali na podium. Sukcesy uczniów to zasługa ich rodziców, którzy dowożą i kibicują liczną grupą swoje pociechy podczas zawodów. Tak trzymać!

Wyniki uczniów SP3 Gostynin:

Kategoria skrzat:

Dziewczęta

1. Antonina Osmolak

2. Małgorzata Cichońska

Chłopcy

2. Mikołaj Antonowicz

4. Franciszek Brzozowski

5. Piotr Farys

Kategoria żak:

Dziewczęta

1. Iga Rozkosz

3. Paulina Rusak

Chłopcy

3. Kamil Rusak

Kategoria młodzik:

Dziewczęta

1. Maja Pawłowska

2. Maja Rozkosz

4. Nela Boratowska

Chłopcy

1. Bartosz Naczmański

2. Michał Reńda

5. Oliwier Urbański

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: SP3 Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie