Popularny: 2100 odsłonInformacje27 kwietnia 2016, 13:32,

Młodzi tancerze ze Szczawina Kościelnego wywalczyli mistrzostwo Polski

Młodzi tancerze ze Szczawina Kościelnego wywalczyli mistrzostwo Polski


W miniona sobotę 23.04.2016 r. w hali ORLEN ARENY w Płocku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego HOLYWOOD-CUP oraz Puchar Polski FTS Kwalifikacje do Pucharu Świata, w którym Para taneczna z Mikołaj Osmolak i Oliwia Kopeć z klubu Pasja ze Szczawina Kościelnego zajęła - I miejsce w kategorii 10-11 lat klasa taneczna E pokonując pary min. z Warszawy , Białegostoku, Torunia, Bydgoszczy.W turnieju wzięła także udział druga para z UKS Pasja Mateusz Dubielak i Julia Strzałkowska którzy zajęli - VI miejsce w kategorii 12-13 lat klasa taneczna E.

UKS PASJA istnieje od 2011 r. i działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym Trenerem klubu jest wieloletni tancerz, sędzia ogólnopolski i międzynarodowy założyciel klubu TIGER TEAM Łódź Krzysztof Cisek .

Instruktorem jest wielokrotna laureatka mistrzostw Polski oraz wielu prestiżowych turniejów tańca towarzyskiego , wychowanka Tiger Team Łódź Paulina Mrówczyńska, której w nauce dzieci pomaga również wielokrotny laureat równie doświadczony i wielokrotnie nagradzany tancerz Michał Maciejewski.

autor/źródło: Gmina Szczawin Kościelny

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie