Popularny: 3400 odsłonInformacje4 dni temu, 15:10,

Moje dziecko cierpi. Matka prosi o pomoc dla chorej Wiktorii

Moje dziecko cierpi. Matka prosi o pomoc dla chorej Wiktorii

Udostępnij 463
Dziewczynka jest mieszkanką gminy Szczawin Kościelny i zmaga się między innymi z zespołem Ehralsa Danlosa (EDS), zespołem Arnolda Chiariego z jamistością czy zespołem Klippel-Faila, dehydrydacją i deformacją kręgosłupa

W serwisie siepomagal.pl trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację 14-letniej Wiktorii Szymczak. Dziewczynka jest mieszkanką gminy Szczawin Kościelny i zmaga się między innymi z zespołem Ehralsa Danlosa (EDS), zespołem Arnolda Chiariego z jamistością czy zespołem Klippel-Faila, dehydrydacją i deformacją kręgosłupa."Najtrudniejsze w życiu rodzica są momenty, kiedy widzi się, jak jego dziecko cierpi. Ja z gorzkim smakiem takich chwil zmagam się od lat. Jestem mamą Wiktorii, bardzo mądrej i wesołej nastolatki, którą los okrutnie doświadcza od pierwszych dni jej życia.

Każdego dnia drżę o każdy ruch i każdy oddech mojej córki. Każdego dnia patrzę na jej ból i cierpienie.. To rozdziera moje serce.. Nastolatka, której choroby odbierają radość z życia.. Jej życie powinno wyglądać zupełnie inaczej..

Wika zmaga się między innymi z zespołem Ehralsa Danlosa (EDS), zespołem Arnolda Chiariego z jamistością czy zespołem Klippel-Faila, dehydrydacją i deformacją kręgosłupa. Nie ma czucia, a jej mięśnie są bardzo słabe.. Tylko regularne zajęcia z logopedą, psychologiem czy rehabilitantami dają nadzieję i wiarę i lepsze jutro..

Staram się, jak tylko mogę, aby poprawić jej życie. Zapewnić przyszłość… Liczne rehabilitacje, wizyty u lekarzy nie mają końca. Koszty wszystkich zajęć są koszmarnie dla mnie drogie. Nie jestem w stanie ich pokryć z własnej kieszeni.. Wiktoria ma szanse na specjalistyczną operację w Stanach Zjednoczonych. Lekarze postawili jednak warunek: dziecko musi nabrać sił podczas regularnej i żmudnej rehabilitacji.

Potrzebuję pieniędzy, aby Wika miała szansę na lepsze życie! Robię wszystko, co tylko mogę dla swojego dziecka, jednak pieniądze stanowią dla mnie największą przeszkodę..

Pomóżcie, proszę! Przed nami długa walka!" - apeluje pani Żaneta Szymczak mama Wiktorii.

Link do zbiórki: Moje dziecko cierpi. Potrzebna rehabilitacja!

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie