Morsowanie w rytmie disco. Koniec sezonu w Gorzewie
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W sobotę, 18 kwietnia, miłośnicy zimnych kąpieli oficjalnie zakończyli sezon. Wydarzenie na plaży w Gorzewie zorganizowało Stowarzyszenie „Białe Morsy spod Brzóz”.
W spotkaniu wzięły udział także zaprzyjaźnione kluby z regionu. Motywem przewodnim imprezy były lata 80. i 90. Oprócz ostatniej wspólnej kąpieli w jeziorze, organizatorzy przygotowali inne atrakcje. Uczestnicy mogli skorzystać z sauny, jacuzzi oraz ogniska. Oprawę muzyczną zapewniła dyskoteka w stylu retro.
Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się w jeziorze czuwali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Duninowie.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz