Informacje14 września, 20:46,

Nadia Machała wygrywa cykl Pucharu Polski na rolkach szybkich


Gratulujemy!

W ubiegły weekend 9 i 10 września w Warszawie odbył się finał Pucharu Polski w jeździe szybkiej na rolkach. Czwarty i ostatni z cyklu Pucharów wyłonił najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej.Nadia Machała z SP1 w Gostyninie powtórzyła sukces z ubiegłego roku i po raz kolejny wygrała finał Pucharu Polski pozostając najszybszą kadetką w Polsce.

Zawodniczka UKS Orlica Duszniki Zdrój  zajęła  jednocześnie pierwsze miejsce w wieloboju czwartego cyklu PP w Warszawie, na który składały się trzy konkurencje 100m, 500m, 3000m na punkty. 

Nadia zakończyła sezon rolkarski na najwyższym podium jednocześnie przygotowując się na otwarcie sezonu łyżwiarskiego. Gostynianka zimą rozpoczęła współzawodnictwo w sekcji łyżwiarstwa szybkiego i na podstawie znakomitych wyników osiągniętych pod okiem trenerów: p. Agnieszki Ziemczonek i p. Witolda

Mazura z Dusznik Zdrój, została zakwalifikowana do programu Mały Wielki Polak przez PZŁS dla młodych,perspektywicznych zawodników, jako zaplecze narodowych kadr juniorskich. Trzymamy kciuki za rozwój w nowej dyscyplinie sportowej. 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Vena

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie