Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3900 razy)

Nagrody dla Lucjana Ogłodzińskiego i Artura Szulwacha [ZDJĘCIA]


Lucjan Ogłodziński Artur Szulwach

Na dzisiejszym posiedzeniu sesji Rady Miejskiej w środę, 13 września 2017 r. wręczona została nagroda Gminy Miasta Gostynina Panu Lucjanowi Ogłodzińskiemu wieloletniemu trenerowi, działaczowi sportowemu, promotorowi sportu i organizatorowi zawodów sportowych oraz Arturowi Szulwachowi, wieloletniemu trenerowi sportowemu.


Wczytywanie zawartości...

Lucjan Ogłodziński po 43 latach pracy w Szkole Podstawowej nr 3 przeszedł na emeryturę, po odejściu na emeryturę nadal pełni funkcję sekretarza w Gostynińskim Szkolnym Związku Sportowym oraz organizuje zawody sportowe dla dzieci i młodzieży.

Druga wyróżniona przez Radę Miejską osoba, to trener sportowy piłki nożnej Artur Szulwach. Karierę trenerską zaczynał od szkolenia młodzieży Mazura Gostynin, następnie został trenerem seniorów i prowadził zespół w rozgrywkach IV Ligi, obecnie od ponad roku jest szkoleniowcem grającej w Lidze Okręgowej Błyskawicy Lucień.

Nagrodę postanowiła wręczyć komisja do spraw nagród Urzędu Miasta Gostynina wraz z nagrodą finansową.

 

 


Tematy: Lucjan Ogłodziński Artur Szulwach

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij