Popularny: 1600 odsłonInformacje9 stycznia, 11:54,

Nie chcesz - nie pomagaj, ale nie niszcz


Udostępnij 235
Agnieszka Fabisiak o zrywaniu plakatów WOŚP

Nie wszyscy są zwolennikami Jurka Owsiaka. Każdego roku, na przełomie grudnia i stycznia w ogólnopolskich mediach można przeczytać informacje mające na celu umniejszyć wartość Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Agnieszka Fabisiak na swoim profilu społecznościowym poinformowała o zrywaniu plakatów WOŚP zlokalizowanych na słupie przy ulicy Wspólnej w Gostyninie.

"Dziś rano po 8 jeszcze plakaty były ca łe, a teraz pozrywane. Nie chcesz, nie pomagaj, nie wspieraj. Nie musisz, nikt Cię do niczego nie zmusza. To jest Twój wybór, ale proszę Cię nie NISZCZ" - apeluje Agnieszka Fabisiak, jedna z organizatorek IV Biegu z fantazją - policz się z cukrzycą, który w ramach WOŚP w niedzielę (12 stycznia br.) o godzinie 11:30 wystartuje z Rynku pod Ratuszem. 

Dochód z tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie w całości przekazany na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

norbertvan, 12 stycznia
ci, którzy tak robią i krzyczą, że WOŚP to zło, powinni w/r pobytu w szpitalu mieć zakaz leczenia sprzętami właśnie z WOŚP-u. Ciekawe, jakby gadali, gdy ich życie byłoby zagrożone, a mieli mieć podłączoną aparaturę własnie z WOŚP.
Dodaj ogłoszenie