Popularny: 4000 odsłonInformacje11 października 2021, 20:03,

Nie ma zgody na wandalizm. Dyrekcja MCK postawiła ultimatum

Nie ma zgody na wandalizm. Dyrekcja MCK postawiła ultimatum

Jest nagranie z monitoringu. Muszą naprawić szkody

W poniedziałek rano (11 października br.), trójka nastolatków dokonała aktu wandalizmu w budynku Miejskiego Centrum Kultury. Wizerunki sprawców zostały uwiecznione przez monitoring. Dyrektor MCK daje wandalom czas do wtorku do południa na naprawę szkód, inaczej sprawa zostanie zgłoszona na Policję."Drodzy, dalecy jesteśmy od uogólniania i zamykania MCKu na trzy spusty, a kto nigdy nie zwagarował niech pierwszy rzuci kamień... 

Jednak kiedy ktoś, w tym przypadku trzech ktosiów, o 7:14 w poniedziałek zadaje sobie tyle trudu, aby przyjść do otwartego już przez Panie Sprzątaczki budynku i przed udaniem się do szkoły dokonuje aktu wandalizmu, rysując markerem z pełną premedytacją serię męskich genitaliów, obraźliwych słów i niszcząc tym samym mienie publiczne, to chyba sami nas rozumiecie.

Nie będziemy pozwalać na przebywanie na terenie MCKu Gostynin osób, które nie oczekują na zajęcia/film w kinie Siemowit/wypożyczenie biblioteczne lub nie załatwiają spraw administracyjnych lub nie uczestniczą w trwających zajęciach. 

Jest to decyzja dla nas przykra, bo jesień coraz chłodniejsza, a autobusy kursują rozmaicie i można było się ogrzać, skorzystać z łazienki.

"Podziękowania" skierujcie do trzech Panów uchwyconych na zdjęciu z monitoringu. Mamy tych zdjęć zdecydowanie więcej i kilka bardziej twarzowych. Czekamy do jutra do godz. 12-ej na naszych pseudo-rysowników, aby zadośćuczynili szkodom, potem sprawa ląduje na Policji"

Dyrekcja i Załoga MCK Gostynin

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

***** ***, 11 października 2021
Jakość obrazu bardzo słaba, więc wątpię w powodzenie, ale jak by..............
Dodaj ogłoszenie