Popularny: 5500 odsłonInformacje10 września, 19:08,

Nieczynne toalety, zgniłe deski w saunie, czyli...gostyniński basen po remoncie

Ponad miesiąc trwała przerwa w funkcjonowaniu pływalni miejskiej w Gostyninie związana z prowadzeniem prac remontowych obiektu. Basen został ponownie otwarty na początku sierpnia, jednak jego stan oraz stan infrastruktury towarzyszącej delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia.


Udostępnij 64
Czy taki stan basenu przystoi obiektowi miejskiemu?


Użytkowników chcących skorzystać z toalety wita kartka z informacją... że jest ona nieczynna. Nie lepiej jest pod natryskami. zimna woda w kranach, cieknące baterie oraz pourywane węże prysznicowe skutecznie zniechęcają z korzystania z miejskiej pływalni.
Pomimo wakacyjnego remontu, w saunie łatwo zauważyć zgniłe i powyrywane deski. W kilku miejscach znajdują się pourywane kinkiety, oraz brakujące oprawy lamp.

Opłakany stan infrastruktury na basenie spotkał się z dużą krytyką w mediach społecznościowych:
"To na czym ten remont polegał...?" - dopytuje pan Witold.
"Masakra, wstyd. Kto dopuścił do eksploatacji?" - dziwi się pan Przemysław.
"Ja do Kutna jeżdżę bo tam dbają. Wolę zapłacić za paliwo i mieć normalne warunki. Jest mydło i ciepła woda pod prysznicem. I tyle" - kwituje pan Waldemar.

Przeczytaj też: Szkoła Podstawowa nr 5 rozpoczęła nowy rok szkolny [ZDJĘCIA]

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Wodorost, 12 września
W czerwcu znajomej syn złapał bakterie ropy błękitnej,śmiertelna bakteria.Tydzien pi pobycie na basenie zachorował.Ciagnie się.jeszcze choroba, dziecko całe wakacje miało zmarnowane. Czy ktoś się tym zajmie? Brud ,syf ,strach tam chodzić.
Zofia, 12 września
Zadam jeszcze, że w małej nocce basenowej pod stopami wyraźnie wyczuwalny piasek
Maja, 11 września
Dodam jeszcze ze w Kutnie jest bardziej podgrzewana woda niż u nas na basenie . Córka na lekcjach pływania po 20 minutach na małym basenie już sie trzęsie :/ brak mydeł i zimna woda w prysznicach
Popularny: 9100 odsłonInformacje10 września, 18:19,

Cenowe zamieszanie w Kauflandzie. Klienci są oburzeni

Cenowe zamieszanie w Kauflandzie. Klienci są oburzeni

Wśród klientów sklepu Kaufland rośnie poziom niezadowolenia z powodu niezgodności cen towarów na półkach oraz tych naliczanych już przy kasie. Przy większych zakupach łączna kwota do zapłaty jest wyższa nawet o kilkanaście złotych od cen przedstawianych przy produktach na sklepie.


Udostępnij 58
Przy większych zakupach łączna kwota do zapłaty jest wyższa nawet o kilkanaście złotych od cen przedstawianych przy produktach na sklepie

Od dłuższego czasu podczas zakupów w Kauflandzie klienci napotykają produkty, których cena półkowa różni się od ceny naliczanej przy kasie. Najczęściej są to towary objęte zniżkami, których okres promocji już się zakończył, jednak cena na półce nie została zaktualizowana. Co prawda obsługa sklepu wypłaca pieniądze wynikające z różnicy cen, jednak wiąże się to z długim oczekiwaniem przy punkcie obsługi klienta.

"Taka sytuacja jest spowodowana niewystarczającą liczbą pracowników. Sklep ma bardzo duże obłożenie. Obsługa kasowa, ciągłe wykładanie towarów. Pracownicy nie są w stanie na bieżąco weryfikować i aktualizować cen półkowych by były zgodne z tymi w systemie" - zauważa Tadeusz Majchrzak klient sklepu.

"W przypadku kilku produktów można zauważyć, że cena się nie zgadza, ale jeśli ktoś robi duże zakupy, to nie ma szans by to zauważył. Dyrekcja powinna podjąć kroki aby rozwiązać ten problem, aby ludzie przy kasie za towary płacili tyle, ile widnieje na półce" - dodaje.

Może sklep powinien zatrudnić osobę, której zadaniem będzie weryfikacja cen na półkach i w systemie?

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz

Komentarze

Klientka, 15 września
Proszę natychmiast zrobić porządek z paniami,ktore przy kasie nabijaja produkty PODWOJNIE!!!Dwa razy mi sie juz to zdarzylo i juz nigdy nie odchodze od kasy dopoki nie przeczytam paragonu.!!!
Kamil Be, 14 września
Witam, każdy z nas pracuje i pi pracy bywa że robimy zakupy jesteśmy zmęczeni i nie zawsze kupujemy to co chcemy, ale jesteśmy klientami więc trzeba nas traktować jak króla... warto się zastanowić że ta Pani co nas obsługuje też jest w pracy i to nie oszukują te Panie tylko świnie przy korycie którym zawsze mało.... Taka natura.....
BAJARKA, 12 września
Gratuluje syfu i bałaganu

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie