Popularny: 700 odsłonInformacje7 grudnia 2017,

Nowe progi zwalniające przy Polnej

W ostatnich dniach zamontowano na ulicy Polnej nowe progi zwalniające, które poprawią bezpieczeństwo na osiedlu domów jednorodzinnych pomiędzy ulicą Kutnowską, a torami kolejowymi.

Przewiń w dół aby czytać dalejProgi zamontowane w poprzek drogi zostały w dalszych numeracjach ulicy, od skrzyżowania z ulicą Działkową aż do końca ulicy Polnej, do torów kolejowych.

Rozwiązanie to wymusi ograniczenie prędkości na kierowcach przez co jednocześnie poprawi bezpieczeństwo na drodze. Prace zostały wykonane w ramach bieżącego utrzymania dróg przez pracowników Urzędu Miasta Gostynina.


Napisz komentarz

Popularny: 1200 odsłonInformacje7 grudnia 2017,

Gostynin stroi się na święta

Święta Bożego Narodzenia już za niecałe 3 tygodnie. Jak co roku w okresie przedświątecznym Rynek Miejski został przyozdobiony bożonarodzeniowymi dekoracjami.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Wczoraj (6 grudnia br.) w Mikołajki drzewa na Rynku Miejskim zaświeciły się od blasku lampek. "Cały Rynek zapłonął wczoraj" - powiedziała portalowi Hanna Adamska Sekretarz Urzędu Miasta. Dzisiaj przed budynkiem Urzędu Miasta została przystrojona choinka.

W ubiegłych latach duża część mieszkańców wyrażała swoje negatywne zdanie odnośnie świątecznych dekoracji w Gostyninie, jako przykład podając mniejszy od naszego miasta Gąbin.

Niewielką ilość dekoracji świątecznych Sekretarz Miasta tłumaczy ograniczonymi środkami finansowymi miasta.

 


Napisz komentarz

Gostynianka, 8 grudnia 2017
Za pana Śniecikowskiego to wystarczyło z domu wyjść i było widać że w mieście święta, wszędzie słupy poozdabiane, miły Mikołaj na rynku a teraz nie dość że tylko rynek w małej części ozdobiony to i Mikołaj nie miły. Nie lubiłam go ale bez niego Gostynin już nie jest taki sam
Sarna, 8 grudnia 2017
Bywalo lepiej Jakoś bardziej świątecznie Teraz szarość i monotonia Nie czuć na miescie nadchodzących świąt SZKODA
xxx-lucyfer, 7 grudnia 2017
Powinni to wszystko pozmieniać, a nie wszystko to samo od kilku lat.
Dodaj ogłoszenie