InformacjeGorący temat (1300 odsłon)

O ciekawostkach z życia pszczół w MCK [ZDJĘCIA]


W środę (8 sierpnia br.) Miejskie Centrum Kultury zorganizowało Wielki Dzień Pszczół w trakcie którego, tłumnie zgromadzone dzieci wraz z rodzicami oraz dziadkami dowiedzieli się wielu ciekawostek z życia tych pracowitych, niezwykle pożytecznych owadów.

Pszczoły robotnice, by zebrać pyłek w ciągu jednego dnia przelatują około 80 km - mówił pszczelarz Bronisław Szczepanowski. Warto dodać, że te małe stworzenia potrafią latać z prędkością do 60 km/h, czyli ponad 2 razy szybciej niż potrafi biec człowiek.

Ponadto każdy mógł spróbować naturalnego miodu oraz wykonać woskowe świece. Na zakończenie  teatr lalek "Igraszka" z Warszawy wystawił spektakl "Magiczny miód".

Tematy:MCK Gostyninpszczoły

Sprawdź też: Ortodonta GostyninFizjoterapia GostyninFizjoterapeuci, rehabilitacja Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • MCK zorganizował dzień pszczół zainteresowanych jak na lekarstwo. Reklama godna wydarzenia roku. W czerwcu Uniwersytet Trzeciego Wieku zorganizował wykład w pasiece p. Szczepaniaka połączony z wręczeniem statuetki jako wyraz podziękowania. Był grill świetnie bawiło się ok. 100 słuchaczy. Do tej pory cicho - brak jakiejkolwiek informacji, brak zdjęć z imprezy, o które pytają uczestnicy. Porównajcie skalę wydarzeń i skalę nagłośnienia.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Policja poszukuje nowych funkcjonariuszy
Policja poszukuje nowych funkcjonariuszy
Policja poszukuje nowych funkcjonariuszy

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij