Informacje
22 maja 2020, 16:35, Wójt Gminy Szczawin Kościelny / foto; pixabay.com
Od poniedziałku przywrócenie bezpośredniej obsługi obywateli w Urzędzie Gminy
Dopuszczalna liczba interesantów - 1 osoba na jedno stanowisko obsługi
"Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od 25 maja wprowadzam bezpośrednią obsługę obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych" - informuje Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny
Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w pomieszczeniach Urzędu Gminy, nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).
Kasa Urzędu Gminy będzie otwarta wewnątrz budynku w godzinach 7:30 – 12:30 – przy kasie może przebywać tylko jedna osoba.
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od 25 maja wprowadzam bezpośrednią obsługę obywateli z...
Opublikowany przez Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny Piątek, 22 maja 2020
autor/źródło: Wójt Gminy Szczawin Kościelny / foto; pixabay.com
Tematy:
Urząd Gminy Szczawin Kościelny
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia