Informacje 22 maja 2020, 16:35,

Od poniedziałku przywrócenie bezpośredniej obsługi obywateli w Urzędzie Gminy


Dopuszczalna liczba interesantów - 1 osoba na jedno stanowisko obsługi


"Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od 25 maja wprowadzam bezpośrednią obsługę obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych" - informuje Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny



Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w pomieszczeniach Urzędu Gminy, nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Kasa Urzędu Gminy będzie otwarta wewnątrz budynku w godzinach 7:30 – 12:30 – przy kasie może przebywać tylko jedna osoba.

 

 

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od 25 maja wprowadzam bezpośrednią obsługę obywateli z...

Opublikowany przez Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny Piątek, 22 maja 2020

 

autor/źródło: Wójt Gminy Szczawin Kościelny / foto; pixabay.com

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie