Popularny: 1800 odsłonInformacje12 listopada 2020, 11:55,

Odpowiedzą za pobicie

Odpowiedzą za pobicie

Pobili mężczyznę za to, że zwrócił im uwagę

Trzej mężczyźni pobili 26-latka bo ten zwrócił im uwagę. Dwóch sprawców jeszcze tego samego dnia trafiło do policyjnego aresztu i usłyszało już zarzuty. Zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Trzeci z nich jest znany Policji. Jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.7 listopada 2020 roku około godz. 20.00 do oficera dyżurnego policji w Kutnie trafiła informacja o pobiciu mężczyzny przy ul. Warszawskie Przedmieście. Na miejsce skierowano natychmiast policjantów. Zgłaszająca kobieta oświadczyła, że przed chwilą jej partner został pobity przez trzech mężczyzn, którym zwrócił uwagę, żeby odsunęli się od jego samochodu.

Jeden z nich na karoserii auta ugasił niedopałek papierosa. W odpowiedzi na zwróconą uwagę usłyszał wulgaryzmy i obelgi, a następnie trzech mężczyzn zaczęło bić pokrzywdzonego po głowie oraz kopać po całym ciele, a także uderzali go butelkami. Pokrzywdzony odniósł obrażenia prawej nogi oraz klatki piersiowej i został przewieziony do szpitala. Napastnicy uciekli w nieznanym kierunku. Mundurowi wraz z kobietą, która oświadczyła, że rozpozna sprawców rozpoczęli ich poszukiwania. Przy ul. Troczewskiego policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, których rysopis odpowiadał podejrzewanym.

Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 41-letni mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast 32-latek prawie dwa promile. 9 listopada b.r. oboje usłyszeli zarzuty za pobicie i zostali oddani pod dozór policyjny. Trzeci sprawca jest znany Policji. Jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

autor/źródło: KPP Kutno
Tematy:pobicie

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

201604, 12 listopada 2020
To takie dzikie chłopy. Zdeprawowane i prymitywne. Kara i jeszcze raz kara.
Dodaj ogłoszenie