5200 odsłonInformacje8 czerwca 2017, 00:47,

Olaf Cichosz został powołany do kadry Mazowsza w piłce ręcznej!

Olaf Cichosz został powołany do kadry Mazowsza w piłce ręcznej!

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Z pewnością wiele osób wie, że w naszym mieście od sierpnia zeszłego roku działa Klub piłki ręcznej - Skrwa Gostynin. W swoich szeregach skupia młodych szczypiornistów, którzy niedawno zakończyli pierwszy sezon rozgrywek Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej w kategorii młodzików, zajmując 15. miejsce w województwie mazowieckim.



Uczestnictwo drużyny w wielu meczach wyjazdowych i turniejach zaowocowało powołaniem jednego z naszych zawodników do kadry Mazowsza w roczniku 2002. Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej zdecydował, że jednym z reprezentantów województwa będzie zawodnik SKRWY Gostynin – Olaf Cichosz.

Spośród setek zawodników poddanych selekcji, zakwalifikował się on do 25-cio osobowej kadry, w której znaleźli się przedstawiciele tak znanych klubów jak: Agrykola Warszawa, Wisła Płock, Lider Radom czy AZS AWF Warszawa.

To wielkie wyróżnienie dla Olafa i prowadzącego zespół - trenera Tomasza Popisa. Mieszkańcy Grodu Siemowita mogą być bardzo dumni, że uczeń Gimnazjum nr 1 w Gostyninie będzie rywalizował z najlepszymi drużynami i zawodnikami w kraju.

Olafowi życzymy sukcesów i satysfakcji z uprawiania pięknej dyscypliny sportu, jaką jest piłka ręczna, a wszystkich chłopców zachęcamy do treningów i zapraszamy do drużyny, w której już dzisiaj widzimy kilku przyszłych kadrowiczów.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie