zapytaj o reklamę w tym miejscu
Informacje

Ostatni mecz zdecyduje: Błyskawica spadnie czy się utrzyma [ZDJĘCIA]


UdostępnijEmocje do ostatniej kolejki

Błyskawica Lucień

Kompletnie nie udana była dla piłkarzy Błyskawicy Lucień 25 kolejka Płockiej Ligi Okręgowej . Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali na wyjeździe 0:4 z Deltą Słupno i na dodatek wygrał bezpośredni rywal w walce o utrzymanie – Wicher Cieszewo.


Stąd piłkarze z Lucienia do ostatniej kolejki walczyć będą o utrzymanie w Lidze Okręgowej, gdyż przy zwycięstwie Cieszewa nad Skrwą Łukomie 3:2 przewaga lucienian stopniała do 2 punktów. Na dodatek Wicher ma lepszy stosunek meczu bezpośredniego, co sprawi, że przy równiej liczbie punktów wyprzedzi Błyskawicę.

Dlatego mecz w sobotę, 16 czerwca 2018 r. o g. 17:00 ze Świtem Staroźreby na boisku w Lucieniu zdecyduje o tym, czy w przyszłym sezonie Błyskawica zagra w Lidze Okręgowej, czy spadnie do A-Klasy.

Dla podopiecznych trenera Artura Szulwacha liczy się tylko zwycięstwo, gdyż ono pozwoli na zajęcie dającego utrzymanie 13 miejsca bez względu na wynik Cieszewa w ostatniej kolejce. Inny wynik niż zdobycie 3 punktów powoduje, że Błyskawica musi liczyć na dobre wieści z Cieszewa, gdzie Wicher grać będzie w tym samym czasie z rywalem, z którym Lucień rywalizował w ostatnim meczu – Deltą Słupno.

Mecz 25 kolejki dla Błyskawicy z Deltą ułożył się źle już od samego początku, gdyż bramkę lucienianie stracili po rzucie rożnym już w 1 minucie. Mimo kilku okazji strzeleckich, Błyskawica zdobyła tylko w końcówce bramkę honorową, za sprawą rzutu karnego, który wykorzystał Przemysław Warsicki.

PŁOCK – LIGA OKRĘGOWA – 25 kolejka:

Delta Słupno – Błyskawica Lucień 4:1

Bramka dla Błyskawicy: 90' Przemsyław Warsicki

Błyskawica: Mateusz Jarzyński - Michał Jędrzejczak(70' Przemysław Warsicki), Łukasz Kokosiński, Mariusz Janiszewski(60' Jacek Kokosiński), Mateusz Jagodziński(70' Tomasz Ryniec), Bartosz Antczak, Kamil Surmak, Sebastian Surmak, Łukasz Kaczmarek(45' Adrian Śmiałkowski) Dominik Dutkiewicz, Piotr Krysztofiak(60' Krzysztof Kamiński)
Trener: Artur Szulwach

Tematy:Błyskawica Lucień

Sprawdź też: Telewizja GostyninBiuro rachunkowe GostyninFotografia ślubna Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Pokaz siły. Mistrzostwa Gostynina w wyciskaniu sztangi [ZDJĘCIA+WYNIKI]
Pokaz siły. Mistrzostwa Gostynina w wyciskaniu sztangi [ZDJĘCIA+WYNIKI]
Pokaz siły. Mistrzostwa Gostynina w wyciskaniu sztangi [ZDJĘCIA+WYNIKI]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij