Popularny: 2500 odsłonInformacje21 listopada, 15:25,

Pamiętają o swoim przyjacielu Witku

Pamiętają o swoim przyjacielu Witku

Witold Dalkowski zmarł 23 listopada 2018 roku w wieku 62 lat

W drugą rocznicę śmierci przyjaciele z Inicjatywy dla Gostynina wspominali postać Witolda Dalkowskiego.Witold Dalkowski był radnym VII kadencji (lata 2014-2018) Rady Miasta Gostynina z ramienia Inicjatywy dla Gostynina, reprezentującym okręg numer 1.

Będzie na zawsze zapamiętany przez przyjaciół jako skromny, bardzo pracowity, pogodny człowiek, który nigdy nie odmawiał pomocy innym ludziom. Założył od podstaw firmę z diagnostyki i naprawy samochodów.

Udzielał się pasji ornitologicznej i pomagał ubogim mieszkańcom naszego miasta oraz prowadził pikniki dla dzieci i młodzieży.

Dzięki jego staraniom powstał plac zabaw przy ulicy Bierzewickiej oraz jako pierwszy, po spotkaniach z mieszkańcami, interweniował (w lutym 2015 roku) w Urzędzie Miasta, że na działce przy ulicy Ziejkowej 5 w Gostyninie składowane są niebezpieczne dla zdrowia i życia mieszkańców chemikalia, których składowanie może doprowadzić do katastrofy ekologicznej.

W sobotnie przedpołudnie, 21 listopada 2020 r. jego przyjaciele z Inicjatywy dla Gostynina spotkali się przy grobie Witka, zapalając znicze wspominali jego osobę.

Witold Dalkowski zmarł 23 listopada 2018 roku w wieku 62 lat.

Więcej o Witoldzie Dalkowskim w naszym artykule sprzed roku: Rok temu zmarł Witold Dalkowski

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Przyjaciel, 21 listopada
To był bardzo dobry, skromny człowiek, Bardzo, bardzo pracowity, serdeczny, wrażliwy na cudzą krzywdę, zawsze chętny pomagać słabszym. Niech spoczywa w spokoju. A my będziemy pamiętać Witka, który odszedł za wcześnie. Pamiętamy.
Dodaj ogłoszenie