Popularny: 3400 odsłonInformacje22 maja, 14:11,

Parafia św. Marcina żegna księdza Roberta Piątkowskiego. Personalia 2020

Parafia św. Marcina żegna księdza Roberta Piątkowskiego. Personalia 2020
ks. mgr Robert Piątkowski

Udostępnij 13
Zmiany w gostynińskich parafiach

Decyzją Biskupa Płockiego Piotra Libery, z dniem 26 sierpnia br. ks. mgr Robert Piątkowski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Marcina w Gostyninie, zostanie mianowany wikariuszem parafii pw. św. Wojciecha w Raciążu. Duchowny pełnił posługę w parafii św. Marcina od 2015 roku.Przypomnijmy, że na początku maja br. Biskup Płocki poinformował również o zmianach w parafii Miłosierdzia Bożego. Z końcem czerwca tamtejszą parafię pożegna ks. mgr Dariusz Sielczak. Duchowny zostanie administratorem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym.

Ks. mgr Marcin Milewski, dotychczasowy rezydent w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, mianowany wikariuszem tej parafii.

Ks. mgr Damian Klimkowski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Stanisława BM w Bieżuniu, mianowany wikariuszem parafii pw. św. Marcina w Gostyninie.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

noma, 23 maja
i znowu Ksiądz Robert odchodzi który jak ksiądz Dariusz z Parafii Miłosierdzia Bożego na Polnej,obaj głosili mądre i piękne a zarazem trafiające do serc i sumień słuchających kazań.Wielka szkoda.Szczęść Boże na nowej Parafii Księże Robercie.
Dodaj ogłoszenie