zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (2300 odsłon)

Patrycja Ziółkowska z Solca zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie. W nagrodę pojedzie do Kanady


UdostępnijDyrekcja jest dumna z takiej uczennicy

SP Solec Patrycja Ziółkowska

Kolejny już raz uczennica Szkoły Podstawowej w Solcu udowodniła, że marzenia i ciężka praca prowadzą do sukcesu. W dniach 12-14.10.2018 r. delegacja szkoły uczestniczyła w XXII Ogólnopolskim Zlocie Szkół Reymontowskich w Bożkowie na Dolnym Śląskim oraz w XIV Ogólnopolskim konkursie Recytatorskim ,,Mówimy Reymontem”.


 W kategorii Szkół Podstawowych zwyciężyła uczennica szkoły z Solca Patrycja Ziółkowska zdobywając pierwsze miejsce, a tym samym główną nagrodę - ,,podróż życia”,  którą jest 12-dniowy pobyt w przepięknej Kanadzie.

"Dodatkowym powodem do dumy jest fakt, iż po raz czwarty zdobywamy główna nagrodę, a tym samym pobyt u naszych kanadyjskich przyjaciół. Ogromne podziękowania i wyrazy uznania kierujemy w stronę Pani Agnieszki Cichosz za tak profesjonalne przygotowanie uczennicy do konkursu. Bardzo interesujący był przebieg całego Zlotu podczas, którego organizatorzy zapewnili młodzieży z całej Polski wiele atrakcji i kreatywnych zajęć" - informuje dyrekcja szkoły w Solcu.

Zgodnie z tradycją uczestniczący w Zlocie uczniowie: Patrycja Ziółkowska, Izabela Jendrzejewska oraz Robert Ciesielski w bardzo interesujący sposób przedstawili dorobek edukacyjno-wychowawczy i kulturalno-artystyczny swojej szkoły. 4 października po uroczystej Mszy Świętej z udziałem uczestników Zlotu oraz Pocztów Sztandarowych odbyło się uroczyste Zakończenie Zlotu Szkół Reymontowskich.

Patrycja swym sukcesem rozsławi w Polsce i Kanadzie nie tylko dobre imię  szkoły, ale również gminy i powiatu.

"Kolejny raz udowodniła, że nasza szkoła, choć niewielka, godnie nosi imię wielkiego Noblisty i kultywuje polską tradycję regionalną. Zwycięstwo Patrycji jest tym bardziej wyjątkowe, że zbiega się z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Zlocie pozostały wspomnienia i ogromna satysfakcja, że w małej szkole dzięki pracy nauczycieli rodzą się prawdziwe talenty – co potwierdzamy już po raz czwarty !" - dodaje dyrekcja.

Tematy:SP SolecPatrycja Ziółkowska

Sprawdź też: Serwis klimatyzacji GostyninNauka Jazdy GostyninGeometria 3D Gostynin

Komentarze


  • Gratulacje dla młodej, pięknej i zdolnej uczennicy z Solca. Gostynin jest także dumny z sukcesu naszej sympatycznej sąsiadki

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Kiedy pierwsze posiedzenie nowych rad oraz zaprzysiężenie burmistrza i wójta?
Kiedy pierwsze posiedzenie nowych rad oraz zaprzysiężenie burmistrza i wójta?
Kiedy pierwsze posiedzenie nowych rad oraz zaprzysiężenie burmistrza i wójta?

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij