Popularny: 3200 odsłonInformacje6 grudnia 2017,

Pędził niczym rajdowiec. Przekroczył prędkość o blisko 100 km/h

Pędził niczym rajdowiec. Przekroczył prędkość o blisko 100 km/h

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, zatrzymali kierującego Skodą, który jechał z prędkością 145 km/h przy dozwolonej 50 km/h. 28-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego zachodniego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Przewiń w dół aby czytać dalejDo zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19:00 w Szkaradzie. Policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego pojazdu, gdzie okazało się, że pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym, samochód poruszał się o 95 km/h więcej niż było to dopuszczalne.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Skodą, który nie był w stanie wytłumaczyć swojego nieprzemyślanego zachowania. 28-letni mężczyzna stracił uprawnienia na trzy miesiące z uwagi na fakt, iż przekroczył znacznie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 95 km/h.

Przypominamy!
Zgodnie z art. 135 ust. 1a. Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym - policjant zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku ujawnienia czynu polegającego na:
- kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.


Napisz komentarz

XXX, 10 grudnia 2017
Nie , to nie ta niebieska rs :) tu akurat wlasciciel ma czyste konto i pozdrawia :p
Życzliwa, 8 grudnia 2017
Ufix żeby było jeszcze się czym chwalić jedynie chyba swoją głupotą i brakiem odpowiedzialności. Chłopak jechał stanowczo za szybko a tym bardziej że to było już bardzo ciemno i stwarzał duże ryzyko jakiegoś nieszczęścia .
Ufix, 6 grudnia 2017
Słabiutko, mój wynik w zabudowanym to ponad 180km/h.
Popularny: 3400 odsłonInformacje6 grudnia 2017,

Blok socjalny przy Targowej oficjalnie otwarty

W środowy mikołajkowy poranek, 6 grudnia 2017 r. odbyła się uroczystość oddania do użytku bloku socjalnego przy ulicy Targowej 5B.

Przewiń w dół aby czytać dalej


W nowym budynku przy Targowej 5 zamieszka 60 rodzin, co w znacznym stopniu rozwiąże część problemów mieszkaniowych, z którymi boryka się spora grupa mieszkańców Gostynina. Radni Rady Miejskiej zabezpieczyli środki na budowę budynku, a 22 marca 2016 r. została podpisana umowa na wykonanie inwestycji, po czym rozpoczęły się prace budowlane. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, ma IV kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Znajdą się w nim również piwnice lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz lokale usługowo-handlowe.

Na otwarciu uroczyście przecięto wstęgę, a dokonali tego przedstawiciel administratora – MTBS Sp. z o.o. Konrad Wilkanowicz, przedstawiciel wykonawcy – firmy Hydropol Paweł Żółtowski, Burmistrz Paweł Kalinowski i Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki.

Tematy:

Napisz komentarz

komiks, 9 grudnia 2017
największy ubaw z tej szopy widać ma Żółtowski. Wcale się nie dziwię . Zrobił swoje, oddał i ma gdzieś, a oni otwarcia, szopki oficjalne przemówionka o tym ,że jakie to ważne, dla społeczności nierobów i leni. ksiądz poświęcił, zdjęcia zrobione, no to można niszczyć to dzieło za naszą kasę zbudowane. O zgrozo!!!
Beata, 7 grudnia 2017
Bonifacy bo lokatorzy to bogacze z samochodami i nie chcą się pokazywać.
rudolf, 7 grudnia 2017
to teraz glazura na ścianach gratis?
Dodaj ogłoszenie