Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 2500 razy)

Pędził niczym rajdowiec. Przekroczył prędkość o blisko 100 km/h


pirat Szkarada drogówka

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, zatrzymali kierującego Skodą, który jechał z prędkością 145 km/h przy dozwolonej 50 km/h. 28-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego zachodniego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.


Wczytywanie zawartości...

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19:00 w Szkaradzie. Policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego pojazdu, gdzie okazało się, że pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym, samochód poruszał się o 95 km/h więcej niż było to dopuszczalne.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Skodą, który nie był w stanie wytłumaczyć swojego nieprzemyślanego zachowania. 28-letni mężczyzna stracił uprawnienia na trzy miesiące z uwagi na fakt, iż przekroczył znacznie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 95 km/h.

Przypominamy!
Zgodnie z art. 135 ust. 1a. Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym - policjant zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku ujawnienia czynu polegającego na:
- kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.


Tematy: pirat Szkarada drogówka

Komentarze


  • Nie , to nie ta niebieska rs :) tu akurat wlasciciel ma czyste konto i pozdrawia :p

  • Ufix żeby było jeszcze się czym chwalić jedynie chyba swoją głupotą i brakiem odpowiedzialności. Chłopak jechał stanowczo za szybko a tym bardziej że to było już bardzo ciemno i stwarzał duże ryzyko jakiegoś nieszczęścia .

  • Słabiutko, mój wynik w zabudowanym to ponad 180km/h.

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij